Life Extension - популярний в Америці бренд, що спеціалізується на вітамінах і антивікових кремах. Бренд був заснований в 1980 році з метою розробки і просування засобів що уповільнюють старіння. В ході своєї роботи, компанія змогла залучити $ 150 мільйонів на розробку новітніх засобів, в ході чого розробила багато вітамінів і відкрила корисні властивості органічних речовин.

Основні досягнення компанії

1983. Була першою хто рекомендувала щоденне використання низьких доз аспірину для профілактики судинних захворювань. Кардіологи тепер призначають низькодозовий аспірин в якості стандартного протоколу для захисту від серцевого нападу у пацієнтів з серцевою недостатністю.

1983. Була першим, хто рекомендував коензим Q10 (CoQ10) в якості поживної речовини що запобігає ранньому старінню.

1992. Ввела мелатонін в Америку в якості ефективної терапії проти старіння. Після публікації кількох книг, вихваляють численні переваги цього природного гормону, практично кожен магазин здорової їжі в Сполучених Штатах почав продавати його три роки по тому в 1995 році.

1997. Представила відкриття з'єднання, так званого s-аденозілметіонін (SAMe), яке безпечно полегшило депресію, артрит і деякі захворювання печінки. Тринадцять років по тому, в 2010 році, дослідження в Гарварді показало, що використання SAMe збільшує реакцію пацієнтів на звичайні антидепресанти на 105%!

1998. Домоглася від FDA затвердження використання антивірусного лікарського засобу рибавірин для пацієнтів з гепатитом С. Life Extension воював з FDA протягом 12 років, щоб змусити їх затвердити цей рятувальний препарат.

2000. Провела оригінальні дослідження з використанням ультразвукових досліджень сонної артерії, щоб показати, що прийом високих доз антиоксидантів протягом тривалого періоду часу може забезпечити деякий захист від атеросклерозу.

2001. Рекомендувала мемантин для лікування хвороби Альцгеймера і хвороби Паркінсона. Цей препарат використовувався в Німеччині з 1991 року, але не був схвалений FDA. Зрештою FDA схвалило його через два з половиною роки.

2006. Представила форму коферменту Q10,  яка набагато краще поглинається в порівнянні з комерційними добавками ubiquinone CoQ10.

2012. Сформулювала продукт для підтримки кров'яного тиску, що містить Олеуропеїн - з'єднання, яке, як було виявлено, сприятливо модулює артеріальну резистентність або жорсткість.

2013. Створила серію добавок, що містять поліфенольний гастродин, який підтримує як когнітивну функцію, кровообіг і сприяє нормальним захисним і регенеративним механізмам в головному мозку. Це інноваційне з'єднання діє як «щит мозку» широкого спектру дії, що захищає клітини мозку від окислювача, запального пошкодження.

2014. Створила спеціалізовану формулу, яка підтримує активацію аденозинмонофосфат-активованої протеїнкінази (AMPK). Фермент AMPK, знайдений в кожній клітині, служить основним регулюючим перемикачем тіла. Дослідження показують, що підвищена активність AMPK оживляє клітини старіння, сприяє виробництву мітохондрій і навіть підтримує здоровий рівень ліпідів і рівень глюкози в крові вже в нормальному діапазоні.

2015. Ввела формулу, яка містить концентровані екстракти пилку, спеціально відібрані для їх здатності стимулювати підтримку простати і функцію передміхурової залози.

Сьогодні LE пропонує покупцеві асортимент понад 350 вітамінів і харчових добавок, які встановлюють золотий стандарт для підтримки ваги, серця, мозку, кісток, суглобів, очей, шкіри, сексуального здоров'я тощо

Висновки про бренд

Life Extension це велика дослідницька компанія, що займається серйозними розробками в області здоров'я і боротьби зі старінням. Компанія виробляє для масового ринку вітаміни та інші біодобавки, але крім цього має великих спонсорів, які вкладають десятки мільйонів доларів в дослідження по уповільненню старіння.

Авторитетний рейтинг США consumerlab.com провів в листопаді 2015 року дослідження концентраційної, в якому 11,534 респондента відповіли на питання про 963 брендах. За підсумками дослідження марення Life Extension виграв в 4 з 8 номінацій в розділі 'Задоволення клієнтів в індустрії спеціалізованих медикаментів'. Жоден з провідних брендів вітамінів в США раніше не отримував таку кількість нагород.