Optimum Nutrition - є дочірньою компанією провідного виробника сирів і продуктів харчування Glanbia. Свою продукцію ON випускає під двома брендами - Optimum Nutrition і American Body Building - надаючи споживачеві найширшу лінійку добавок різних категорій. У компанії існує чотири сучасних складських і виробничих приміщення. ON позиціонує себе, як єдину компанію на ринку спортивного харчування, яка охопила всі можливі категорії подібної продукції. Не так важливо чи йде мова про поживні батончики і шоколадки, протеїни, готові до вживання спортивні мікси або вітамінні комплекси, мінеральні і рослинні добавки, Optimum Nutrition здатна забезпечити покупців будь-яким видом продукції спортивного харчування. За підтримки компанії Costello's Health Distributors і американської дистриб'юторської мережі ABB Optimum Nutrition створила потужну, швидку і високоякісну розподільчу мережу поставок на території США. Разом Optimum Nutrition, American Body Build і Costello's Health Distributors мають переважаюче значення в індустрії спортивного харчування завдяки високій якості продуктів, доступних в будь-яких спеціалізованих магазинах, в магазинах здорового харчування і в тренажерних залах.

Історія

Optimum Nutrition була заснована в 1986 році братами Тоні і Майклом Костелло. Спочатку компанія називалася як Costello's Health Distributors. Завзяті брати швидко відчули можливість значно поліпшити якість і впровадити інновації в індустрії спортивного харчування. Бренд Optimum Nutrition був створений для задоволення цих вимог, і після 22-х років успішної роботи був досягнутий світовий успіх. Один із доказів успіху - це бестселер 100% Whey Gold Standard, який залишається протеїном №1 у всьому світі протягом семи років з 2005 року. Пізніше брати Костелло уклали угоду про продаж акцій компанії ON міжнародної компанії Glanbia - сирного гіганта і виробника продуктів для повсякденного харчування.

Місія

Optimum Nutrition прагне випускати продукцію найвищої якості. Співробітники компанії докладають максимальних зусиль для того, щоб заздалегідь передбачити потреби клієнта і задовольнити попит ринку спортивного харчування, що швидко розвивається на інноваційні продукти. Також компанія прагне підтримувати найвищий рівень сервісного обслуговування.

Доступність

Компанія виступає за здоровий спосіб життя і абсолютно впевнена, що кожен, хто займається спортом, повинен бути в змозі забезпечити себе продукцією преміум якості. Процес дистрибуції продукції знаходиться під повним контролем, так що кожен може переконатися в якості продуктів.

Якість

Прихильність виробника до якості видно протягом усього процесу розробки продукту. Ретельний відбір постачальників сировини преміум якості. Усі постачальники повинні надавати сертифікат аналізу для кожної сировини. Всі ці сертифікати, перевіряються шляхом випадкових внутрішніх і незалежних лабораторних випробувань. На складному обладнанні проводиться аналіз підтвердження підсумків при всіх випробуваннях, чистоти і якості кожного інгредієнта зазначеного на етикетках. Для подальшого зменшення навіть найменшого шансу фізичних, хімічних і мікробіологічних забруднень, створено і впроваджено власну програму аналізу ризиків в критичних контрольних точках. Фахівці за якістю роблять планові перевірки за всіма запасами продуктів перед надходженням на склад. Разом, ці процедури дозволяють Optimum Nutrition постійно виробляти першокласні спортивні харчові добавки під найсуворішим контролем якості стандартів. Компанія акредитована як належна виробнича компанія (cGMPs).

Задоволеність клієнтів

З моменту заснування компанії Optimum Nutrition клієнти були пріоритетом номер один в її діяльності. Строгий контроль за якістю виробництва та лабораторні тести - лише пара важливих пунктів, за якими стежать фахівці компанії заради задоволення потенційних і давніх покупців. У ON пишаються тим, що більшість клієнтів, які обрали компанію вперше, все частіше стають постійними клієнтами. Ви можете бути впевнені, що склад продуктів ретельно продуманий і безліч разів протестований.