Swanson – американський виробник харчових добавок
Swanson Health Products (SHP, часто просто Swanson) — американська інтернет-маркетингова компанія зі штаб-квартирою у м. Фарго (штат Північна Дакота), що виробляє та продає за каталогами харчові добавки.

Компанія Swanson представляє на своєму сайті тисячі продуктів: вітаміни, мінерали, натуральні харчові добавки, а також косметичні продукти.

Історія компанії Swanson
Леланд Свансен (Leland Swanson), майбутній засновник компанії, любив грати в гольф, але артрит, що розвивався в нього, загрожував поставити хрест на улюбленому занятті. Лікарі не змогли покращити його стан, і Свансен, вивчаючи інші методи лікування, захопився харчовими добавками.

Леланд почав з вітаміну Е, замовивши його в одному з перших магазинів харчових добавок в Америці. Його знання про здорове харчування та натуральні продукти розширювалися, захоплення харчовими добавками зміцнювалося. У 1968 році Свансен замовляв досить широкий асортимент добавок і почав думати, щоб замовляти їх оптом. Не тільки для того, щоб заощадити, але й ділитися своїм досвідом з іншими і, можливо, заробити на цьому.

Оптове замовлення вітаміну Е та платна реклама в журналі були початком продажів поштою. Окрилений першим успіхом, Леланд замовив для перепродажу інші харчові добавки та продукти, склав невеликий каталог та розіслав його потенційним покупцям. Так 1969 року народилася компанія Swanson Health Products.

Сьогодні SHP має великі виробничі площі, дилерські центри в Америці та інших країнах. За результатами щорічних опитувань у 2011-2015 роках, у яких брали участь понад десять тисяч споживачів, компанія Swanson Health Products була визнана брендом №1 у рейтингах інтернет-брендів та інтернет-продавців США.

Більше півстоліття компанія залишається вірною меті, сформульованої її засновником: «надавати кращі у світі харчові добавки за найнижчими цінами з неперевершеним та чесним обслуговуванням клієнтів».

У нашому інтернет-магазині Ви маєте можливість придбати якісне американське спортивне харчування Swanson за доступними цінами. У нашому каталозі представлені популярні продукти цього виробника з характеристиками та описом складу.

Якщо у вас виникнуть питання, телефонуйте або пишіть нам, і Ви отримаєте вичерпну консультацію спеціаліста зі спортивного харчування.