Ми часто мандруємо на велосипедах, мотоциклах і авто, ходимо в гори і дуже добре розуміємо, як важливо правильно обрати продукти в похід. Бо від правильного харчування в поході залежить фізичний стан і гарний настрій усіх учасників. Раніше ми брали з собою крупи та консерви в металевих банках, але, на щастя, часи змінилися і з'явилося багато зручних, неважких але поживних і смачних продуктів, які можна взяти в похід.

Весь досвід, який ми отримали при організації харчування в походах, ми втілили у цей проект. Тут ми зібрали товари від перевірених постачальників та продукти власного виробництва для походів. На цьому сайті ви зможете знайти та купити все, що необхідно для різноманітного, смачного та поживного харчування в поході.

Сніданки, обіди та вечері, які можна приготувати за лічені хвилини
Готові набори сушених продуктів для приготування похідної їжі, які значно зекономлять ваші сили та час
Смачні та поживні перекуси

Ми з радістю поділимося досвідом з формування меню на кожен день і розкладки на весь термін походу, допоможемо купити всі необхідні продукти та запропонуємо легку та зручну упаковку. Зробимо все для того, щоб ваша їжа в поході була смачною, поживною та необтяжливою.

Їжа4ок - все несу з собою!