Польська компанія Activlab - відомий виробник спортивного харчування для спортсменів, бодібілдерів і активних людей, що стежать за своїм здоров'ям. Її продукція відповідає високим стандартам якості і довела свою результативність на практиці. Це обумовлено застосуванням сучасних технологій виробництва, новітнім обладнанням та найсуворішим контролем якості як сировини, так і готової продукції, а також 20-річним досвідом у сфері технологій і виробництва спортивного харчування.

Activlab має власні лабораторії, які контролюють якість продукції, її ефективність і безпеку. Компанія веде продуману кадрову політику - залучає до виробництва сучасних і професійних вчених, а також співпрацює з багатьма науково-дослідними центрами з метою удосконалення своєї продукції. Велика увага в Activlab приділяють контактам із споживачами. Для компанії дуже важливі відгуки людей, які вживають її продукцію. Тому фахівці Activlab намагаються враховувати об'єктивні побажання своїх клієнтів. А для того, щоб вони були впевнені в якості товару, часто проводяться екскурсії на виробництво, забезпечується повне інформування про склад, застосування та можливі протипоказання кожної добавки.

Крім спортивного харчування Activlab компанія випускає також добавки для нормалізації щоденного харчового раціону і насичення його необхідними вітамінами і мінералами і харчування для домашніх тварин. Але все ж найбільшою популярністю користується спортивна лінійка. У ній представлені комплекси для схуднення, для набору м'язової маси, для збільшення силових показників і результативності, для підвищення енергетичного потенціалу, для догляду за зв'язками і суглобами, а також вітамінно-мінеральні комплекси. Спортивне харчування Activlab містить тільки натуральні інгредієнти. Об'єднуючи його споживання з раціональним харчовим раціоном, Ви поліпшите свою фізичну форму, загальне самопочуття і якість життя. При цьому Вас приємно порадує цінова політика продукції Activlab - тепер Вам не доведеться вибирати між ціною і якістю.