AllMax Nutrition –  це лідер спортивного харчування на ринку Канади та один з лідерів у США.

За 7 з невеликим років компанія AllMax буквально увірвалася у світову еліту виробників харчових добавок та спортивного харчування. Продукція AllMax поширюється по всьому світу і займає лідируючі позиції брендів спортивного харчування за версією bodybuilding.com, залишивши далеко позаду такі визнані та старі бренди, як VPX, Labrada, Ultimate Nutrition, EAS, SAN, ABB, Wieder, Twinlab, Mutant, PVL та д.р.

Суворою політикою компанії є дотримання контролю якості всіх етапах виробничого процесу. В основі виробництва продукції компанії AllMax Nutrition лежить бездоганна якість, підтверджена сертифікатами світових стандартів. 

Сертифікат GMP підтверджує фармацевтичну чистоту сировини з якої надалі виробляються всі продукти, контроль та підтримка сучасних технологій та умов виробництва (всі технологічні етапи проходять на повністю ізольованому устаткуванні, без доступу повітря, під високим тиском).

Це дозволяє досягти фармацевтичної стерильності продукту, ризик забруднення продуктів із довкілля зводиться до мінімуму.