BioTech USA - більше 20 років чудової якості!

У світі бодібілдингу та спортивного харчування важко знайти таку людину, яка б не чула про бренд BioTech USA. Величезна кількість всіляких добавок, розумна цінова політика, прекрасна якість - все це дозволяє займати компанії BioTech (Біотеч) лідируючі позиції на ринку спортивних товарів.

Компанія BioTech USA утворилася в далеких 90-х роках, коли відбулося об'єднання двох виробництв. Перше випускало спортивний інвентар в Центральній Європі, друге займалося виробництвом спортивного харчування в США. Продукти, зроблені американським виробником швидко стали популярними в Європі і про BioTech USA заговорили всі. Це сподвигло керівництво компанії на відкриття європейської філії BioTech (Біотеч) в Німеччині. Сталося це в 1999 році. З тих пір компанія стрімко розвивається і завойовує ринок. На даний момент продукція BioTech USA успішно продається більш ніж в 50 країнах світу. Тільки в Європі відкрито понад 100 фірмових гіпермаркетів з продукцією цієї компанії.

Тільки вперед!
Рух - це життя і це прекрасно знають співробітники BioTech (Біотеч). У компанії постійно ведуться дослідницькі роботи і вдосконалюються технологічні процеси. Вчені численних лабораторій постійно зайняті розробкою та апробацією нових форм і з'єднань різних інгредієнтів. Саме тому спортивне харчування BioTech USA відповідає всім міжнародним стандартам і має прекрасну якість.

Робота на заводах компанії ведеться дуже ретельно і з численними перевірками на різних виробничих етапах. Перевіряється буквально все! І сировину для продуктів, і матеріали для упаковки, і якість розфасовки. BioTech USA - це передові технології , це якісна сировина і матеріали, це постійний прогрес і рух тільки вперед!

А що ж далі?
Результатами багаторічної роботи компанії BioTech (Біотеч) стали: кілька патентів, унікальні формули і суміші, величезний арсенал продукції і багато іншого. Головна мета компанії BioTech USA - це задоволення потреб кожного клієнта. Саме тому з кожним роком на ринку з'являється все більше продуктів цього виробника. Більш того, з метою розширення асортименту створено кілька лінійок продукції: BRUTAL Nutrition (харчування для спортсменів високого класу), PINK FIT (спеціальна серія продуктів для жінок). Тому можна сміливо стверджувати, що в подальшому компанія BioTech USA буде продовжувати радувати нас новими і, що найголовніше, якісними продуктами спортивного харчування .