Blastex Nutrition Laboratories - це молодий польський виробник високоякісних добавок для спортсменів. Харчування підходить як для спортсменів-початківців, так і для професіоналів спорту. У широкому асортименті компанії вже представлені добавки з таких категорій: передтренувальні комплекси, протеїни, гейнери, вуглеводи та жироспалювачі. Також виробник систематично випускає новинки.

Система якості на виробництві Blastex Nutrition

Основний принцип, якого дотримуються в компанії, це якість продукту. Завдяки дотриманню високих стандартів якості у виробничому процесі та використання кращої європейської сировини, формуються найкращі продукти.

Вся система виробництва відповідає міжнародному стандарту ISO 9001: 2000, в якому описані вимоги до системи управління якістю. Цей сертифікат необхідний підприємству для підтвердження незалежної оцінки відповідності стандартам якості, прийнятим в усьому світі.

Стандарт GMP підтверджує, що продукція виробляється в суворій відповідності з усіма нормами і правилами з виробництва харчових добавок та їх лабораторної перевірки. У таких добавках відсутні сторонні речовини (не заявлені в складі), продукція належним чином упакована і всі її корисні властивості зберігаються до закінчення терміну придатності.

Розуміння глобальної проблеми і її рішення

Компанія Blastex Nutrition Laboratories також має сертифікат Gluten Free Food. Все більше число людей на Землі страждає на чутливість до глютену. Людей з таким захворюванням неможливо вилікувати, їм необхідно все життя дотримуватися безглютенової дієти. Саме для таких спортсменів проводиться безпечна безглютенова продукція.

Крім перерахованих вище переваг, найбільш повну оцінку продукції можна отримати за відгуками клієнтів. Також прийнятною є цінова політика компанії, завдяки якій весь асортимент добавок може купити широке коло споживачів.

Продукція Blastex Nutrition пройшла тестування в кращих незалежних лабораторіях, тому її можна назвати по-справжньому якісної і дієвою.