Компанія Cloma Pharma - лідер на ринку жироспалювачів для спортсменів і не тільки. Особливою популярністю заслужили потужні формули, що входять до складу продуктів Cloma Pharma, перш за все це комбінація ЕКА - ефедрин, кофеїн, аспірин, які разом несуть потужний енергетичний і жироспалювальний ефект, який не може перевершити поки жодне інша суміш. Формули і технології виробництва продуктів Cloma Pharma захищені багатьма американськими патентами. З моменту заснування цієї американської компанії, вона зробила ставку на продукти для спалювання жиру, передтренувальні суміші і енергетики, вийшовши на вищий світовий рівень.

До складу продуктів Cloma Pharma входять, як уже згадувалося суміш ЕКА: ефедрин, кофеїн, аспірин, кожен з яких несе свій власний ефект, а разом, змішані в певних пропорціях вони підсилюють спільний ефект один одного, за деякими даними в 6 разів.

На відміну від більшості брендів, чия популярність обумовлена ​​агресивним маркетингом, запорука успіху Cloma Pharma полягає в реальній ефективності її продукції. Коли продукт «працює» не потрібна ніяка реклама, його ефективність каже сама за себе.