Сертифікація B-CORPСертифікований веган і вегетаріанецьСертифікований Халяль
Country Life було засновано в 1971 році як сімейний бізнес із серйозною місією розширити можливості суспільства через оздоровчу освіту та перевірені натуральні продукти. Десятиліттями пізніше сім'я Country Life зросла, але ми такі ж пристрасні, як і на початку.

Як світовий лідер у галузі природного здоров'я, Country Life щодня прагнenm створити кращі стандарти життя. Від організації співробітників, яких номінували на нагороду Newsday Top Workplace, до глобального впливу та вуглецевого сліду компанія прагне зробити світ кращим. Country Life є і завжди присвячується тому, щоб допомогти людям відновити своє здоров'я, будучи своїм партнером в оздоровленні!

Чистота
Виробниче підприємство було одним із перших у галузі, сертифікованих NSF-GMP, і з тих пір Country Life підтримує суворий контроль якості. Він також сертифікований USDA Organic і не містить глютену!

Свіжість
Продукція — від сировини до промислових товарів і продуктів, розлитих і упакованих — усе під одним дахом. Таким чином можна стежити за кожним етапом процесу.

Послідовність
Перевірки якості на кожному етапі виробництва гарантують, що формули є однаковими в кожній пляшці.

Точність
Без сюрпризів. Кожен інгредієнт на етикетці з інформацією про добавку міститься в продукті в точному співвідношенні та зазначеній ефективності. Якщо продукт містить будь-які відомі алергени, це також зазначено на етикетці.