Dr. Tobias — це не просто звичайний бренд вітамінів, а є брендом вітамінів, що прагне.

Місія компанії полягає в тому, щоб заохотити людей стати найкращою версією себе. У Dr. Tobias, що за допомогою правильних порад, правильних матеріалів і бажання досягти своїх цілей ви зможете досягти великих результатів.

Ось чому кожен продукт розроблено з думкою про вас. Незалежно від того, чи хочете ви покращити здоров’я травлення, підтримати здоров’я серця, зарядити енергією чи провести детоксикацію, у нас є продукт, який допоможе вам досягти цього.

У 2013 році засновник компанії Dr. Tobias побачив на ринку брак преміальної якості риб’ячого жиру підвищеної міцності, і з цього почалася  гонитва. Перемотайте вперед багато місяців і випробування пізніше, виграшна формула була знайдена, і 72 пляшки швидко були розміщені на Amazon.com.

Рік потому дослідження Forbes стало вірусним, підкреслюючи переваги Омега-3 жирних кислот і найкращих риб’ячих жирів на ринку – риб’ячий жир Омега-3 доктора Тобіаса посів перше місце!

Протягом наступних років доктор Тобіас працював над тим, щоб заповнити прогалину для багатьох інших дієтичних добавок. Завдяки успіху бренду добавки стали дуже затребуваними на міжнародному рівні. Тож у 2018 році компанія почала співпрацю з Mimi's Rock, щоб розширити мережу та присутність на ринку. Сьогодні доктор Тобіас пропонує широкий вибір вітамінів і добавок, які продаються онлайн у багатьох країнах, включаючи Сполучені Штати, Канаду та Німеччину.