Компанія Enzymedica, Inc. заснована в 1998 році як виробник натуральної продукції для поліпшення загального стану здоров'я і пропонує споживачам високоякісні травні ферменти. Вся продукція складається тільки з ферментів вищої якості і не містить абсолютно ніяких штучних наповнювачів. Доповнюючи раціон правильними травними ферментами, можна скорегувати різні харчові розлади шлунково-кишкового тракту, зміцнити імунну систему, зберегти здоров'я серця і судин, стійкість до стресів і перенапруг.

Сьогодні Ензімедіка займає лідерські позиції у своїй галузі, пропонуючи власну технологію Therma-Blend ™. В основі технології - кілька штамів ферментів, кожен з яких має свій оптимальний рН. Таким чином, ферменти можуть надавати позитивний ефект на всі сфери травного тракту. Лабораторні тести показують, що такі ензимні ферменти працюють в 3 рази сильніше і швидше, ніж звичайні.

Enzymedica пропагує екологічну соціальну відповідальність, використовуючи у виробництві сонячну енергію і сертифікацію нейтрального рівня викидів вуглецю. Більшість продуктів на 100% вегетаріанські, в них максимально використані веганські і кошерні інгредієнти.

Станом на сьогоднішній день, асортимент бренду включає 56 продуктів різного дії. До числа найбільш популярних з них відносяться:

  • травні ферменти дозволяють нормалізувати роботу шлунково-кишкового тракту;
  • мультивітаміни забезпечують організм необхідними для роботи центральної нервової, серцево-судинної, імунної та інших систем організму, а також покращують якість шкіри, волосся і нігтів;
  • кандида комплекс ферментів, що забезпечують баланс кишкової флори відновлення мікрофлори піхви, які усувають саму причину кандидозу;
  • бетаїн добавка, що дозволяє природним чином запобігати гіпогідратації і поліпшити засвоєння корисних речовин, що забезпечує нормальне зволоження шкіри, покращення її стану;
  • серапептаза препарат для запобігання дегенеративних змін у суглобах, які можуть бути викликані запальними процесами або високими фізичними навантаженнями.