Торгова марка Extrifit® була зареєстрована в 2007 р У 2010 році компанія перетворена в EXTRIFIT®, S.R.
Продукція Extrifit® займає лідируючі позиції серед найбільш динамічних і популярних виробників спортивного харчування Чехії та Європи.
Основна ідея даного бренду: Extrifit не для всіх.
Extrifit призначений для тих, хто любить спорт і бажає досягти максимальної інтенсивності і фізичної працездатності. Він для тих, хто вимогливий до себе і свого тіла.
Extrifit для тих, хто добре знають, що без напруженої роботи, зречення і самопожертви неможливо досягти поставлених цілей і реалізувати свою мрію.

На сьогоднішній день, Extrifit є спільнотою людей, які пишаються філософією свого бренду і які становлять дивовижну субкультуру бодібілдингу.
Посилаючись на багатий досвід, даний бренд може запевнити Вас, що їх продукти є найкращими і дієвими з доведеною ефективністю.

Extrifit знає, що означає хороші добавки для спортсменів і як важлива якість для прогресу. 
Головною їх метою є виробництво продукції найвищої якості. Слідуючи за цією метою, багато сил і часу було вкладено в дослідження, розробку продукції і пошук кращих постачальників сировини по всьому світу. Єдиний спосіб гарантувати високу якість продукції, полягає в використанні тільки най кращї сировини. Всі їхні продукти були складені таким чином, щоб максимально задовольняти потреби спортсменів. При виготовленні продукції Extrifit спирається на досвід, знання та побажання відомих культуристів і спортсменів.

Всього за два роки  продукти даного бренду стали дуже популярними в Чехії і далеко за її межами, випередивши інші вітчизняні і закордонні бренди.
Extrifit® є найпопулярнішим брендом серед спортсменів-любителів та професіоналів.
Тому ми, намагаємося дати нашим споживачам все найкраще і якісне. 

Завдяки Extrifit® ви отримаєте те, до чого прагнете! Extrifit є синонімом просування талантів і спортивних амбіцій. Extrifit вказує шлях до вашої мрії.