FitLife це сучасний бренд продуктів для здоров'я, спортивного харчування та аксесуарів, який народився в 2012 році в Лондоні, і належить компанії «DIAS Corporation» (Suite 319-3, 32 Threadneedle Street, London, EC2R 8AY, UK).
Метою FitLife є надання доступних продуктів, при цьому володіють високою якістю, відповідних стандартам Великобританії і задовольняють потреби людей, що піклуються про своє здоров'я та здоров'я своєї родини, які ведуть активний спосіб життя, а також професіоналів у різних видах спорту.

У зв'язку з підвищеним попитом на дану продукцію в країнах східної Європи, Росії та Азії компанією FitLife було прийнято рішення про часткове розміщення контрактного виробництва на території України. Основною проблемою при реалізації даного рішення був пошук виробництва, що відповідає не тільки вимогам компанії FitLife, але і високим стандартам Великобританії. В ході проведення аудиту із залученням експертів компанії TÜV Rheinland Cert. GMBH наш вибір припав на підприємства «Євро Плюс» і «Еліт-Фарм», виробничі потужності і організація роботи яких відповідають вимогам ISO-9001 та ISO-22000. Порядок виробництва і обладнання сертифіковані у відповідності зі стандартами та нормами GMP (Good Manufacturing Practice) та HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Окрему увагу слід приділити якості продукції FitLife. Вся сировина проходить ретельний вхідний контроль якості і купується у таких європейських промислових гігантів, як Milkiland M. V., Lactoprot Deutchland GmbH, AlzChem AG та інших.

Таким чином, стратегічний крок за розміщення виробництва на потужностях підприємств «Євро Плюс» і «Еліт-Фарм» дозволив зробити продукти FitLife не тільки більш доступними в ціні, але і забезпечити максимальну європейську якість на кожному етапі виготовлення продукції. Крім того, слід зазначити, що FitLife стали значно ближче до споживача, який тепер без труднощів може звернутися зі своїми пропозиціями, побажаннями та скаргами в наш філію в Україні, що є величезною перевагою перед іншими європейськими виробниками.