Органічний сертифікований USDAСертифікований проект без ГМОcarbonfund.orgсертифікований веганСертифікований NSF Без глютенуСертифікований продукт без глютенуУсвідомлений вибірДруг моряMSCзелена енергіяЗолотий сертифікат LEEDСертифікований B-Corpперероблений сертифікованийСертифікований NSF СПОРТPeta без жорстокості та для веганівСертифікат Star K KosherСертифікат Pareve MK KosherКошерний УДЕСертифікат Pareve MK KosherСертифікат U Kosher
Єдиною метою Garden of Life є і завжди буде надати вам споживачам, інструменти, необхідні для досягнення надзвичайного здоров’я. І, в той же час, компанія гарантує, що пропонує чисті, простежувані, клінічно вивчені інгредієнти в найбільш екологічний спосіб.

Процес відрізняється від багатьох компаній, що займаються виробництвом харчових добавок. Компанія вірить в цільні харчові інгредієнти, у відстеження, у сторонні сертифікати та у підзвітність. Незважаючи на те, що вони фанатичні щодо того, що входить до складу продуктів, ще більше одержимі речами, яких не включено в них. Ви не знайдете синтетичних інгредієнтів, штучних ароматизаторів чи барвників, сполучних речовин чи наповнювачів. Компанія безкомпромісна щодо вашого здоров'я. Це те, про що ми всі.

Чотири принципи, які керують процесом у Garden of Life:
  • Наука про цільну їжу
    Ваше тіло було створено, щоб їсти, переробляти та отримувати поживні речовини з їжі — справжньої здорової їжі. Отже, коли Garden of Life створює продукти, то починають з розгляду їжі. Що є «хорошим» у найякіснішій їжі, чого нам не вистачає в нашому раціоні? Які з цих продуктів мають найбільший потенціал для впливу — і розширення можливостей — надзвичайного здоров’я?
  • Простежуваність
  • Відстеження є ключовим фактором, що робить продукти Garden of Life такими особливими. Відстеження починається зі знання того, звідки походить кожен інгредієнт продуктів, і знайомства з кожним джерелом. Лінійка mykind Organics виготовлена ​​з органічних фруктів і трав — кожен окремий продукт у цій лінії сертифікований USDA Organic і Non-GMO Verified Non-GMO Project. Дуже важливо починати з фруктів і овочів, вирощених без шкідливих хімікатів.
  • Чистота – це здорово
  • Garden of Life починають з того, що входить до складу  продуктів — справжніх цільних харчових інгредієнтів, не зупиняючись на цьому. Компанія також дуже уважно ставиться до того, чого ми не маємо від них. І знову ми дивимося на їжу — справжню поживну їжу. Коли ви востаннє брали яблуко, поверталися, щоб прочитати інгредієнти, і бачили список хімікатів? Якщо його немає у вашій їжі, компанія не хоче, щоб він був у добавках. Garden of Life використовує наведені вище сторонні (ніколи не підтверджені самі) сертифікати, щоб підтвердити свою чистоту!
  • Вуглецевий нейтралітет
    Garden of Life надзвичайно пишаються тим, що в червні 2021 року досягли рівня вуглецевої нейтральності — це перший бренд вітамінів і харчових добавок, сертифікований як нейтральний вуглець. Сертифікований Carbonfree від CarbonFund.org, Garden of Life з самого початку прагне до сталого розвитку.