Польська компанія Sante більше 25 років займається розробкою, виробництвом та продажем спортивного харчування для людей, які ведуть активний та здоровий спосіб життя. За цей час експерти, технологи та фахівці підприємства набули великого досвіду та знань у галузі впливу дієтичного харчування на організм людей, які займаються спортом. Продукція компанія відзначена численними сертифікатами та нагородами, що отримуються щороку від незалежних експертів та спортивних клубів.

Сьогодні компанія презентує преміальну лінійку продуктів GO ON Nutrition. Серія включає дієтичні добавки, що відрізняються ідеально збалансованим складом з гарною засвоюваністю і приємним смаком, що гарантує успіх атлетам, людям, що ведуть активний спосіб життя і тим, хто хоче мати гарне тіло.

У процесі виробництва проводиться поетапний контроль за якістю сировини, готова продукція проходить контрольні випробування. Усі добавки мають виключно натуральний склад, відповідають стандартам якості, мають сертифікати.

Харчування можна легко поєднувати з основою їжею, воно ідеально підходить для тих, хто дотримується збалансованої дієти, заповнює потреби організму під час високих фізичних навантажень. Добавки дають додаткову енергію, допомагають збільшити м'язову масу та покращити рельєф тіла.

Продукти GO ON Nutrition ідеально адаптовані під організм людини, їх вживання дозволяє підвищити витривалість та отримати хороші результати, покращити фізичну форму, знизити ризик травм.

Протеїнові батончики не містять цукру, в них ідеально підібрано відсотковий склад ізоляту молочного білка та концентрату молочної сироватки, за рахунок цього, за їх допомогою можна швидко поповнити запас білка після тренування та до неї.

Всі продукти GO ON Nutrition містять тільки ті інгредієнти, які вказані на упаковці, в їхньому складі відсутні приховані добавки або сторонні елементи, а виробник гарантує відповідність інформації щодо впливу на організм.