Good Energy - молодий, але вже лідируючий виробник горіхової пасти, який з'явився на українському ринку в 2012 році. За невеликий період часу компанія змогла стати одним з найбільших виробників арахісового масла. Центральний офіс розташований у м. Хмельницький. Арахісова паста Good Energy - це на 100% природний продукт, який абсолютно не поступається американським аналогам (батьківщиною цього продукту вважається США).

Керівництво компанії стверджує, що їх головною місією є виробництво високоякісної горіхової пасти, щоб забезпечити цим натуральним і поживним продуктом кожну українську родину.

Якість - запорука успіху

Високоякісною і корисною є вся лінійка продуктів, що випускається під ТМ Good Energy. Купувати арахісову пасту цього бренду можна без сумнівів, оскільки для виробництва використовується класична американська технологія. В цьому і криється головна особливість марки Гуд Енерджі. Все виробництво горіхового масла відбувається на німецькій лінії замкнутого типу за технологією, яку в 2013 році поставив і налаштував технолог однієї з кращих американських компаній-виробників горіхового масла.

Компанія Good Energy займається випуском натурального продукту, який підходить для всіх. Паста виготовляється тільки з цільних ядер арахісу з додаванням цукру, солі і рослинної олії з того ж арахісу. Готова продукція багата на вітаміни групи B, PP, D і E, амінокислоти, клітковину і магній. Крім того, арахісова паста дуже калорійна, тому слід вживати її в міру.

Продукція Good Energy

Головним продуктом бренду є саме арахісова паста. Купити її можна в класичному виконанні або з додаванням білого або чорного шоколаду, меду або ягід. Не менш популярними є горіхова паста (суміш з фундука, кеш'ю, арахісу) і фундукова паста з арахісом. Також компанія займається виробництвом і інших продуктів, які припадуть до смаку і дітям, і дорослим.