Історія компанії Havero Hoogwegt


Для того що б зрозуміти серйозність і масштабність компанії виробника, досить ознайомитися з її історією. Це сформує перше враження і внесе якусь ясність в загальну картину того, що можна від неї очікувати.

У далекому 1965 році Хенк Хугвегт заснував свою першу компанію в Нідерландах, яка отримала однойменну назву. Організація спеціалізувалася на експорті молочної продукції. Справи з самого початку йшли в гору, процес розвитку набирав обертів, і зовсім скоро він став найбільшим постачальником молочної продукції в світі.

З 1974 року організація Hoogwegt активно займалася поставками в більш ніж 130 країн світу, з'явилися офіси і представники в різних регіонах, в тому числі інших країн.

У 1992 року Havero об'єднується з Hoogwegt Food Ingredients (виробником харчових інгредієнтів), в результаті чого відбувається злиття в загальний кооператив під назвою Havero Group. Разом вони запускають спільне виробництво на новій локації.

У 2005 році робиться основний упор на запуск лабораторій і дослідницьких центрів. В процесі якість продукції значно поліпшується і кооператив може виконувати індивідуальні замовлення великих клієнтів, з урахуванням їх побажань до кінцевої продукції.

2012 рік глобального переїзду, Havero переміщається в місто Арнем, там же розташовується головний офіс.

2015 рік - група компаній Hoogwegt відзначає своє 50-ти річчя, складає плани на подальший розвиток і процвітання в найближчі десятиліття.

На поточний момент кооператив молочних компаній випускає високоякісну продукцію, що відповідає основним сучасним стандартам, таким як: ISO 22000, GMP +, HACCP, і володіє міжнародним сертифікатом надійності, схваленим митним управлінням AEO (Уповноважений суб'єкт економічної діяльності). Що гарантує клієнтам безпеку і відповідальність в міжнародній торгівлі.