Бренд IronMaxx почав свій шлях у 2004 році і швидко набрав популярності.

Сьогодні цей німецький виробник відомий не лише у своїй країні, а й за її межами. 

З моменту появи компанії їх головною метою був випуск спортивних добавок, що мають найвищу якість інгредієнтів, а також комплексний склад, що робить продукцію фірми максимально ефективною, що сприяє досягненню цілей атлетами різного рівня. 

Особливу увагу IronMaxx приділяє  смаку продукції та її різноманітності. Упаковка їх товарів створена таким чином, щоб забезпечити герметичність продукції на тривалий термін.

Компанія тримає середній ціновий сегмент за високої якості продуктів. Сьогодні продукцію фірми можна зустріти у кожному магазині спортивного харчування, тренажерних залах і навіть у деяких аптеках.

Добавки IronMaxx відмінно підійдуть спортсменам різних дисциплін.

Одним із досягнень фірми стала кількість смаків протеїнового коктейлю. Компанія бере участь у міжнародній виставці FIBO. 

Серед клієнтів, які активно використовують продукцію Айрон Макс, є професійні спортсмени бодібілдери та важкоатлети. Під час створення своєї продукції компанія дотримується наукового підходу. При розробках продукції застосовують фармакологічні тести та дослідження. 

Завдяки подібним заходам продукти IronMaxx мають високу ефективність. Розробники регулярно оновлюють, покращують асортименти своїх інноваційних продуктів. Весь технологічний процес виготовляється на сучасному європейському обладнанні.

Переваги бренду спортивного харчування - IronMaxx:

  • Співвідношення ціни та якості.
  • Контроль за якістю на всіх стадіях виробництва.
  • Широка лінійка продукції.
  • Великий вибір смаків. 
  • Науковий потенціал, який застосовується у створенні спортивного харчування.
  • Товари виготовляються на території Німеччини та відповідають європейським стандартам якості та нормам безпеки харчових добавок. 
  • Наявність сертифікатів міжнародного зразка та високі оцінки незалежних тестувань.
Виробник має безліч позитивних відгуків від клієнтів і не раз займав лідируючі місця у топах та рейтингах. Продукція бренду здобула безліч нагород.

IronMaxx став офіційним партнером німецької хокейної та гандбольної команд.

Виробник вважається елітним брендом світового класу на ринку спортивних добавок.
Мета виробника допомогти бажаючим досягти спортивних результатів та побудувати тіло, про яке вони мріяли.

Для багатьох професійних спортсменів продукція бренду стала інструментом успіху у досягненні спортивних перемог.