Jarrow Formulas - американський виробник вітамінів, що базується в Лос-Анджелесі (Каліфорнія). Компанія була заснована в 1977 році, а через 11 років пройшла процедуру об'єднання. Основними ринками збуту є США, Мексика і Канада. Засновник компанії Л.Джарроу досі керує нею.

Слоган компанії «Харчування і вітаміни вищої якості» відображає так само і її місію. Jarrow Formulas не економить на виробництві та пропонує продукцію не найдешевшу на ринку, але зате відмінної якості. У лінійці товарів від Джарред Формула є повний комплекс вітамінів, мінералів, пробіотиків, концентратів трав, амінокислот, ензимів і продукції для догляду за шкірою.

Компанія пишається тим, що її продукція не викликає нарікань і без проблем проходить складну систему сертифікації товарів в США. Крім іншого, Jarrow Formulas спонсорує безліч досліджень в області здорового харчування.

Місія компанії
Полягає в просуванні оптимального здоров'я і високоякісних, ефективних вітамінів, заснованих на сучасних наукових дослідженнях. Професіонали компанії вивчають клінічні дослідження, працюють разом з університетами і науковими лабораторіями по всьому світу.