Kevin Levrone Signature Series - це американський бренд, заснований легендою бодібілдингу, Кевіном Леврон, дворазовим переможцем Арнольд Класик і багаторазовим призером Містер Олімпія.

Kevin Levrone Signature Series - це авторська лінія спортивного харчування від професійного спортсмена, який знає, якими насправді повинні бути добавки, щоб досягти вражаючих результатів. У створенні цієї серії добавок Кевін Леврон брав безпосередню участь, застосувавши весь свій багатий професійний досвід.

«Що відрізняє продукцію Kevin Levrone Signature Series від безлічі аналогічних добавок? Це висока якість інгредієнтів і сировини, а також ґрунтовний науковий підхід до розробки кожного окремого продукту, що випускається під торговою маркою з моїм ім'ям ».

На сьогоднішній день серія продуктів Kevin Levrone Signature Series включає в себе найбільш популярні продукти, і асортимент постійно розширюється.

LevroLegendaryMASS - гейнер нового покоління з ретельно підібраним співвідношенням білків і вуглеводів для досягнення максимальних результатів в режимі високоінтенсивних тренувань. Вуглеводну частину LevroLegendaryMASS складають мальтодекстрин і глюкоза.

Варто зазначити, що даний Гейнер містить комплексний молочний протеїн високої якості (молочний концентрат, сироватковий концентрат Carbelac®, ізолят Isolac®, гідролізат Optipep ™ і гідролізований казеїн PeptoPro®) для повноцінного відновлення після тренування і харчування м'язів амінокислотами протягом дня. В одній порції (200 г) міститься 771 калорія і цілих 42 г комплексного протеїну найвищої якості.

LevroWHEYSupreme - протеїн, основу, якого складає концентрат сироваткового білка.

LevroWHEYSupreme проводиться із застосуванням «бережного» процесу мікрофільраціі, що дозволяє максимально зберегти всі корисні властивості протеїну. Одна порція (30 г) LevroWHEYSupreme містить 23,5 г концентрату сироваткового білка, який сприяє зростанню і підтримці сухої м'язової маси.

LevroISOWhey- протеїн, основу, якого складає найважливіша форма білка - ізолят сироваткового білка, що володіє підвищеними анаболічними властивостями. Це найчистіша форма протеїну на сьогоднішній день.

LevroISOWhey містить менше одного грама жирів, вуглеводів і цукру, що робить його ідеальним джерелом білка, як для набору маси, так і в період низькокалорійної дієти. Одна порція (30 г) LevroISOWhey містить 25,5 г білка найвищої якості (Isolac®).

LevroRECOVERY - відновний комплекс, що містить потужну формулу, яка доповнить раціон повноцінним амінокислотним профілем, включаючи, L-карнітин, L-глютамин і BCAA. LevroRECOVERY містить HMB (гідроксіметілбутірат), органічна кислота, яка пригнічує руйнування м'язової тканини. Також LevroRECOVERY збагачений вітамінами B6, B12 і ніацином, які знижують відчуття втоми після тренування.

LevroAMINOSurge - ВСАА комплекс, додатково посилений найважливішими незамінними амінокислотами. Призначений для відновлення м'язів після тренування і стимуляції росту м'язової маси. Рекомендований до застосування, як в період «сушки» для посилення спалювання жиру, так і в період набору маси для запобігання руйнуванню м'язів в результаті тренувань.
Одна порція містить ВСАА амінокислоти (2,5 г L-лейцину, 1,25 г L-ізолейцин і 1,25 г L-валіну), 5 г L-глютамина. Також добавка збагачена комплексом з шовкових амінокислот (SAA).

LevroPUMP - предтренировочний комплекс, який стимулює ефект пампинга і дозволяє тренуватися інтенсивніше протягом більш тривалого часу. Одна порція LevroPUMP забезпечує 4000 мг бета-аланіну (CarnoSyn®), 2000 міліграма аргініну, 1000 мг агматину сульфату, 1500 мг цитрулін малат і 1000 мг таурину! Подібне поєднання інгредієнтів в такій кількості активно стимулює приплив крові до працюючих м'язів, створюючи ефект пампинга, і стимулюючи організм тренуватися в режимі з підвищеною інтенсивністю.

LevroCREA - новий креатиновий комплекс, що містить чотири форми креатину в одному продукті для ще більш високих силових результатів і набору м'язової маси. В одній порції (7 г) міститься креатин гідрохлорид, креатин моногідрат, три-креатин малат і креатин нітрат.