Спортивне харчування Megabol - це відмінне рішення для тих, хто шукає щось більше ніж звичайні добавки!

Інноваційний польський виробник Megabol випускає продукти, що випереджають нинішні тенденції. Під цим брендом представлені товари, в формули яких увійшли складні рослинні сполуки, - так звані прогормони натурального походження.

Динамічно зростаючий ринок дієтичних добавок є якоюсь перевіркою рівня якості продукції, що випускається виробником - тільки найкращі можуть втриматися на високих позиціях. Завдяки винятково ефективним рецептам, розробленими фахівцями в біотехнологічный галузі, Megabol може запропонувати продукти з реальною ефективністю, які відповідають очікуванням споживачів. Так була створена одна з популярних добавок для підвищення власного тестостерону - Testosterol 250.

У Польщі компанія Megabol є одним з лідерів за якістю і продажами спортивного харчування. Інновації дозволяють виробляти ефективну продукцію, яка навіть випереджає сучасні тенденції, зокрема, у використанні складних рослинних сполук. Такі препарати зараз вважаються найсучаснішими.

Компанія Megabol самостійно займається отриманням сировини для своїх препаратів. Сировина виробляється на механізованому устаткуванні найвищої якості, що використовується для виробництва ліків, що дозволяє наблизитися до фармацевтичних стандартів. На виробництві впроваджено стандарти GMP і HACCP.

Використання повністю автоматизованої лінії виробництва з довгостроковою експлуатацією дозволило значно знизити витрати на виготовлення одиниці товару. Тому всі продукти Megabol можна купити за хорошою ціною.