MEX Nutrition - сертифіковане спортивне харчування за демократичними цінами, яке рекомендує сам Флекс Уїллер

Компанія веде свою роботу з 2010 року і вже впевнено увійшла в список провідних виробників спортивних добавок . Бренд строго дотримується своєї філософії - це виробництво першокласного харчування і добавок для спортсменів з використанням інноваційних технологій, сучасних стандартів і кращої сировини . На ринок компанія випускає тільки науково перевірену і схвалену споживачами продукцію.

Другий невід'ємною частиною політики MEX Nutrition є конкурентоспроможні ціни . Ця філософія дозволила виробникові за досить короткий термін стати одним з лідерів у своїй галузі.

У початку 2014 року до команди професіоналів приєднався знаменитий бодібілдер Флекс Уїллер (Flex Wheeler). Він відразу приступив до виконання своїх обов'язків. Уїллер зробив величезний внесок в розвиток асортименту і просування бренду.

Асортимент продукції
Якщо ви шукаєте високоякісні продукти, які здатні надати допомогу в досягненні ваших цілей і поліпшити тренування, тоді вам варто спробувати спортивне харчування MEX Nutrition. Компанія пропонує великий асортимент, який представлений в трьох лінійках.

Перша лінійка - Flex Wheeler's Pro Line. У цій категорії знаходяться добавки для професіоналів. В Sport Line представлені продукти для спортсменів-аматорів і людей, які ведуть активний спосіб життя. Продукція лінійки Fit Line призначена для людей, які займаються за програмами різних фітнес-дисциплін.

Також слід окремо виділити аксесуари бренду - MEX Active Accessories. Компанія пропонує широкий асортимент високоякісних, спеціально розроблених аксесуарів для проведення максимально ефективних і комфортних тренувань: пояси, рукавички, лямки, накладки і т.д. Вони також представлені в двох серіях: Active Pro і Active Fitness, що дозволить підібрати аксесуари як початківцю, так і досвідченому професійному спортсмену.

Трансформація MEX Muscle Excellence
Команда висококваліфікованих фахівців MEX Nutrition, в тому числі дизайнерів і дієтологів, докладає всіх зусиль для розробки нових маркетингових стратегій та розширення асортименту спортивних добавок. У 2015 році компанія завершила масштабну операцію по ребрендингу, створивши новий логотип і ввівши нові дизайни упаковок.


Крім того, виробник продовжує далі радувати своїх споживачів новою продукцією. Зовсім скоро ви зможете купити добавки MEX Nutrition з лінії 2GO , в якій будуть представлені продукти для поліпшення загального стану здоров'я.

MEX Nutrition входить в групу лідерів по виробництву спортивного харчування. Численні відгуки підтверджують якість продукції. Під ім'ям бренду представлена велика різноманітність додаткових засобів: для збільшення маси і сили, посилення рельєфу м'язів і зниження відсотка жиру, а також просто вдосконалення фізичної форми. З цими продуктами ви зможете збільшити продуктивність своїх тренувань і перевести їх на новий рівень!