Бренд Mutant належить канадській компанії Fit Foods, яка веде свою діяльність з 1996 року і вважається сьогодні одним з найбільших виробників продуктів для активного і здорового життя. Вона випускає свою продукцію не тільки під маркою Mutant, але і PVL Essentials, 2 Good, Whey Gourmet, Maxx Essentials, Conquest і North Coast Naturals, які заслужили довіру на ринках різних країн.

Fit Foods розташовується в Ванкувері, має реєстраційну ліцензію Європейського Союзу і промислову експортну ліцензію агентства з контролю якості харчових продуктів Канади. Fit Foods займається розробкою і виробництвом товарів для здорового способу життя для споживачів від вегетаріанців до бодібілдерів з більш ніж 70 країн. Висока якість інгредієнтів, робота за стандартами GMP, контроль на всіх рівнях виробництва і етикетка, зміст якої повністю відповідає тому, що всередині упаковки - за це і заслужили повагу всі бренди Fit Foods, в тому числі і спортивне харчування Mutant.

Товари Fit Foods використовують учасники і чемпіони олімпійських ігор, професійні спортсмени і люди, для яких здоров'я і активність не просто слова, а справжній образ життя. Продукція Mutant призначена для атлетів, які хочуть неодмінно стати горою з м'язів, що стає набагато простіше при використанні спортивного харчування Mutant.