Англійська компанія Myprotein заснована в 2004 році. З найперших днів свого існування вона стрімко розвивалася і дуже швидко стала популярною у всій Європі. У 2009 році організація була включена в престижний список швидкозростаючих фірм від TIMES, зайнявши 21-е місце.

Філософія компанії Myprotein
Європейська компанія-виробник спортивного харчування MyProtein активно завойовує популярність серед спортсменів, залучаючи їх високою якістю своєї продукції, широким асортиментом і лояльною ціновою політикою. За 12 років свого існування вона домоглася дуже великих успіхів в Європі і зараз впевнено просувається в Америці. Керівництво MyProtein строго дотримується лінії своєї політики в плані використання у виробництві виключно високоякісної сировини. І для підтвердження цього веде постійну співпрацю з INFORMED-SPORT - організацією, що займається сертифікацією спортивних добавок.

З моменту заснування фірми, керівництво дотримувалося однієї простої ідеології - виробляти продукт з найякісніших інгредієнтів. Всі товари Myprotein ретельно тестуються в незалежних лабораторіях. Організація всього виробничого процесу відповідає прийнятим нормам і правилам GMP (Належна виробнича практика). Такий комплексний підхід до процесу виготовлення харчування дозволило стати Myprotein одним з провідних брендів в Європі.

Якість інгредієнтів Myprotein
У процесі виробництва використовуються тільки самі якісні компоненти. Також як і більшість всесвітньо відомих марок спортивного харчування, Myprotein сертифікований по ISO 9001 (Система менеджменту якості). Сертифікація відбувається після аудиту третьою незалежною стороною.

Робота з професіоналами
Завдяки тісній роботі з INFORMED-SPORT, компанія Myprotein абсолютно впевнена у винятковій якості своїх продуктів. Ця організація займається сертифікацією спортивних добавок. Це означає, що вся продукція регулярно проходить тестування на наявність заборонених речовин.

Керівництво фірми пишається продуктами, які відповідають найвищим стандартам якості. Все, чого воно досягло, є результатом важкої роботи кожного співробітника. Відгуки про спортивне харчування Myprotein перевершують всі очікування і змушують з ентузіазмом приступати до створення нових продуктів.