Natural Factors була заснована в Канаді в 1965 році. З тих пір приватна компанія перетворилася в лідера харчової промисловості та відома своїми сучасними технологіями виробництва, а також своїми передовими дослідженнями.

Природні чинники роблять добавки, які підтримують багато аспектів здоров'я і благополуччя. Їх широкий асортимент включає в себе екстракти з різних рослин, ягід і насіння, а також капсули і напої, виготовлені в їх власній лабораторії, яка є однією з найбільших в Канаді.

В Natural Factors більше п'ятдесяти вчених працюють виключно над створенням самих ефективних та дієвих добавок на ринку. Їх відділи досліджень, забезпечення якості та розробки продукції відіграють важливу роль у створенні переваги, яким тепер відомі Natural Factors.

Продукти Natural Factors включають добавки, що допомагають сповільнювати старіння, підтримання та покращення роботи мозку, а також забезпечення імунної підтримки. Вони також виробляють ряд добавок для веганських дієт і вітамінів для всієї родини. Natural Factors мають у своєму асортименті добавки для будь яких застосувань.

Natural Factors виробляє ряд інгредієнтів, в тому числі ехінацею і різні трави, на своїх власних фермах в Британській Колумбії. Ці інгредієнти збираються вручну і швидко обробляються на власному заводі неподалік. Інші інгредієнти поставляються з усього світу, але всі вони ретельно перевіряються на якість, перш ніж вони можуть стати частиною продукту Natural Factors. Принцип компанії полягає в тому, що жоден продукт не піде без ретельного тестування на якість і чистоту.

У своїй власній виробничій команді Natural Factors можуть похвалитися більш ніж 50 висококваліфікованими вченими, чий досвід є предметом заздрості галузі. Ці чоловіки і жінки вийшли з різних верств суспільства з широким асортиментом спеціалізацій, які гарантують, що команда знаходиться на передовому плані всіх аспектів харчування і дієтичних розробок. Крім цього вражаючого багатства знань, Natural Factors широко консультується з іншими експертами і вченими в університетах по всьому світу. Це допомагає гарантувати, що компанія залишається на передньому краї нутрицевтической розробок.