Заснована в 1972 році і донині Nature's Answer залишається сімейною компанією з найвищими стандартами натуральних продуктів і рідких рослинних екстрактів. Таке довгострокове опікування та персональна увага надзвичайно рідкісні на сучасному ринку натуральних продуктів.
Ознайомтеся з історією Nature's Answer та її постійним пошуком досконалості:
  • Заснована в 1972 році
  • Віддана чистоті
  • Першокласне виготовлення
Ретельно розроблено, перевірено експертами!
Продукти компанії Nature's Answer відповідають вимогам FDA. Протягом майже 50 років Nature's Answer пропонує високоякісні концентровані екстракти справжніх трав! Виробляють екстракти так само, як розпочали в 1972 році. Тепер завдяки сучасній науці Nature's Answer має перевагу технології перевірки ефективності та автентифікації трави, а також будь-яких підробок. Nature's Answer традиційно розробляла продукти відповідно до Фармакопеї США (USP), Національних формулярів (NF) Стандартів - офіційних текстів, які використовувалися для формулювання до 1940-х років, до того, як фармацевтичні препарати замінили природні ліки. Вони продовжують стежити за останніми науковими методами, включаючи розробку нашої унікальної Advanced Botanical Fingerprint Technology®. Передові формули продовжують історичну традицію, включаючи відбір найвищої якості КОЖНОГО науково вивченого інгредієнта та виробництво продукції в Сполучених Штатах на власному підприємстві, зареєстрованому FDA, NSF GMP, ISO з безпеки харчових продуктів і фармацевтично ліцензованим підприємством.

Якість починається з тестування!
Процес біохеляції — це запатентована техніка холодної екстракції, розроблена паном Френком Д'Амеліо старшим, засновником і власником Nature's Answer®. Біохеляція включає використання «холодної екстракції», коли «сирі» частини рослин витягуються без впливу тепла.

Холодна екстракція допомагає траві підтримувати життєво важливі мінерали та інші мікроелементи в розчині, таким чином дозволяючи траві зберігати свій Holistic Balance®. Це означає, що екстракти зберігають якомога більше природних активних компонентів оригінальної рослини, її «ботанічний відбиток».

Компані використовує замочування трав в НЕРЖАВІЮЧІЙ СТАЛІ фармацевтичного класу, а не в пластмасі чи алюмінії, які зазвичай використовуються в промисловості. Процес холодної екстракції Bio-ChelationTM був ретельно протестований і доведено, що витримує випробування часом.

Найкраще виробництво
Існує багато відмінностей у процесі екстракції, який використовують інші виробники трав. У Nature's Answer докладають додаткових зусиль, щоб перевірити та автентифікувати кожен продукт, щоб бути впевненим, що вони мають точну суміш здорових фітонутрієнтів у кожній пляшці.

Крім того, компанія використовує ОЧИЩЕНУ воду USP, а виробничі потужності оснащено фільтрацією HEPA з позитивним потоком повітря.

Ця професійна система фільтрує вхідне повітря від усіх твердих часток і сприяє чистоті навколишнього середовища та забезпечує контроль над пилом. Ми інвестуємо значні кошти у нашу власну аналітичну лабораторію та наймаємо докторів наук, які є експертами у своїх галузях: травники, медсестри, хіміки, фармацевти, токсикологи та багато інших висококваліфікованих професіоналів.