Компанія Nature's Bounty є світовим лідером з продажу мінерально-вітамінної продукції, а це значить, що мільйони людей довіряють турботу про своє здоров'я Nature's Bounty. Ми раді, що тепер в українських покупців з'явилася можливість гідно оцінити продукцію.

Навіщо нам потрібні вітаміни і мінерали?

Наш організм - це високотехнологічна «хімічна лабораторія». Для повноцінного протікання всіх метаболічних процесів нам постійно потрібні вітаміни і різні макро- і мікроелементи. Багато компонентів, необхідних для нормальної роботи всіх органів і систем, він може синтезувати сам. Але існують незамінні, так звані «есенціальні» речовини, які ми повинні отримувати щодня в достатній кількості з їжею. На жаль, раціон сучасної людини не відрізняється різноманітністю і натуральністю. Дієтологи констатують катастрофічний дефіцит в сучасному харчуванні вітамінів і мінералів, саме тому так важливо включати в свій раціон їх додаткові джерела.

Кожен продукт від Nature's Bounty - це оптимально збалансовані формули, новітні технології виробництва і натуральні інгредієнти з самого серця природи. Тепер і у Вас є можливість вибору потрібного товару для підтримки здоров'я з широкої лінійки Nature's Bounty

Компанія пред'являє найсуворіші вимоги до виробництва, продуктів:
  • Все виробничі потужності Nature's Bounty відповідають міжнародним стандартам якості GMP.
  • Використання тільки сировини від перевірених постачальників. Це кращі фахівці в своїй області.
  • Уся сировина, що використовується для виробництва продуктів, відповідає найсуворішим вимогам Фармакології США і проходить обов'язкову перевірку на мікробіологічну чистоту, якісний і кількісний склад.
  • Всі співробітники, зайняті в роботі на виробництві, також проходять щоденний контроль згідно встановлених норм чистоти одягу та інструментів.
  • Кожен продукт проходить обов'язкові випробування на чистоту, якісний і кількісний склад на всіх етапах виробництва. Починаючи від змішування сировини і закінчуючи упаковкою та маркуванням, стеження за відповідністю стандартам якості безперервно.
  • Посерійний контроль готової продукції. Вибірково здійснюється аналіз кожної серії готової продукції. Це гарантує якість кожної упаковки, яка потрапляє в руки споживача.