Nature's Plus – золотий стандарт натуральних вітамінів та харчових добавок із 40-річним стажем виробництва. Засновано компанію на початку 1970-х років. Джеральд Кесслер. Він мав ясний погляд на продукцію, яку він хотів виробляти. Ретельно вивчаючи ринок натуральних вітамінів, він зауважив, що споживачі прагнуть джерел енергії та підвищення якості життя за допомогою вітамінів. Він знав, що лише виготовлені добавки з найкращими компонентами та високими стандартами виробництва зможуть дати споживачам очікуваний результат. Компанія працювала, щоб заробити лояльність мільйонів споживачів, поширила свою продукцію у всьому світі, поставила акцент на високій якості та готової продукції, і на кожному етапі її виробництва.

Продукція
Компанія виробляє понад 1200 натуральних вітамінів та харчових добавок високої якості. Сьогодні Nature's Plus є неперевершеним у своїй здатності вивільняти природну енергію та дарувати відчуття гарного стану. Саме тому компанія називає свою продукцію «Енергетичні біодобавки».
Nature's Plus пропонує харчові добавки з безпечних та натуральних інгредієтів, асортименти з вітамінів, харчових продуктів для чоловіків та жінок, та дітей, комплекси та формули. А також проводить дослідження для покращення продукції та її ефективності. Готові товари можна умовно поділити на категорії для людей та для тварин; або за структурами, на які вони діють: кров, кістки, функції мозку, загальне здоров'я, капіляри, травлення, баланс електролітів, очі, структура волосся, серце, імунна система, сполучні тканини, запалення, нігті, простата, сексуальна функція, шкіра, сон, сечовивідні шляхи, природний захист, виробництво енергії та інше.