Історія копманії починається в арктичній Норвегії, де виріс засновник і генеральний директор Nordic Naturals Джоар Опхейм. Коли Джоар приїхав до Каліфорнії, щоб отримати ступінь магістра ділового адміністрування, він помітив, що чистого жиру з печінки тріски, багатого омега-жирами, на який норвежці покладаються, щоб залишатися здоровими, ніде немає. Риб’ячий жир низької концентрації з жахливим смаком — це все, що міг запропонувати ринок, але Джоар знав, що може змінити ситуацію. З кожною поїздкою додому він наповнював додаткову валізу пляшками свого улюбленого риб’ячого жиру, щоб поділитися з друзями в США. Це глибоке бажання поділитися силою чистих, свіжих поживних речовин омега-3 надихнуло Джоара заснувати Nordic Naturals ще в 1995 році і сьогодні керує компанією.

У Nordic Naturals прагнуть постачати найбезпечніші та найефективніші поживні речовини, необхідні для здоров’я. Саме це спонукає нас гарантувати, що всі наші продукти підтверджені дослідженнями, розроблені експертами, ретельно перевірені, підтверджені ефективністю та, що найголовніше, мають чудовий смак.

"Щоб процвітати, потрібно любити те, що ти робиш."
— ДЖОАР ОПХАЙМ, ЗАСНОВНИК І ГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР

У Nordic Naturals майбутнє — це позитивні партнерські стосунки та стійкі найкращі практики. Компанія хоче діяти правильно з людьми та місцями, які є частиною нашого успіху, тому ми вважаємо своїм пріоритетом віддачу. Ми підтримуємо місцеві та глобальні організації, які роблять позитивний вплив зараз і на майбутні покоління.

Весь риб’ячий жир має сертифікат Friend of the Sea (FOS), що гарантує, що риба, яка виористовується, походить із здорових рибних господарств. Вони виробляються відповідно до суворих стандартів методу риболовлі, зменшення прилову та соціальної відповідальності.

У Каліфорнії штаб-квартира, сертифікована LEED Gold, допомагає мінімізувати наш вплив на землю та забезпечує комфортне, здорове робоче місце для працівників. У всьому світі завод в Арктичній Норвегії повністю живиться невикористаними жирами з процесу виробництва риб’ячого жиру, заощаджуючи ресурси на користь планети.

У Nordic Naturals нав’язливо перевіряють кожну партію продукту, щоб переконатися у відповідності найсуворішим стандартам чистоти щодо екологічних токсинів і забруднень. Подивіться самі.