Корисне спортивне харчування

З давніх-давен образ справжньої мужності поєднує у собі силу духу та тіла. Щоб досягти цього, з дитинства необхідно розвивати особистість, виховувати характер “воїна” та займатися фізичним вихованням. Для сили тіла “воїна” повинні бути повноцінний раціон та додаткові спеціалізовані продукти спортивного харчування. Довгий час спеціальне харчування для спорту асоціювалося у більшості наших співвітчизників з чимось забороненим, шкідливим для здоров’я та не цілком пристойним для загального обговорення. Проте сьогодні ситуація докорінно змінилася завдяки появі спеціально підібраних харчових добавок та комплексів від Nosorog. Вони допоможуть організму мобілізовувати свої внутрішні сили, при цьому не завдаючи йому шкоди і не здійснюючи негативний вплив.

Спортивне харчування від виробника Nosorog, якість продукції котрого перевірена часом, а рівень її дотримання постійно контролюється відповідними державними органами, допомагає не тільки профі з великого спорту, але й пересічним людям досягти поставлених цілей:

  • швидко та правильно набрати потрібну м'язову масу, забезпечити її повноцінне відновлення;

  • збільшити загальну витривалість та зміцнити організм;

  • позбутися зайвих жирових запасів та схуднути;

  • підвищити тонус та покращити самопочуття в період значних фізичних навантажень.

Види спецхарчування для спортсменів та не тільки

Варто пам’ятати, ще кожен продукт від бренду Носорог має свої призначення та специфіку. Тому всі ці пігулки, батончики, таблетки або рідини з порошками варто приймати після консультації зі спеціалістами-медиками або тренерами з відповідною кваліфікацією та досвідом.

Протеїн

Спортивний протеїн містить до 90% білка, головного будівельного матеріалу м’язової тканини, та вживається у формі порошку чи батончиків. Купити протеїн в Україні можна довготривалої або швидкої дії, соєвий, яєчний, казеїновий або молочний. Застосування протеїну буде особливим для спортсменів, тоді як люди з меншим рівнем фізичних навантажень цілком можуть обійтися тими порціями білка, які надходять з їжею. У будь-якому випадку, додатково вживаючи український протеїн, який ні в чому не поступається провідним закордонним аналогам, бо він виготовлений із закордонної якісної сировини, що імпортується в Україну, ви зможете зекономити на ціні, одночасно отримавши користь для власного здоров’я.

Амінокислоти

Ще одним чудовим будматеріалом наш організм повноцінно забезпечать амінокислотні комплекси. Фактично, це той же білок, проте розщеплений, а відтак більш дієвий та ефективний. Амінокислоти контролюють метаболізм, відповідають за дотримання енергетичного балансу організму, секрецію інсуліну тощо. Щоправда, вагомим мінусом таких високоефективних ферментів може вважатися складний процес виробництва, тому купити амінокислоти в Україні буде справою не дешевою та не всім по кишені.

Гейнер

Ефективний гейнер для набору ваги також забезпечує необхідною енергією перед тренуваннями чи значними фізичними навантаженнями, допомагає повноцінно відновитися після них. Такі суміші з вуглеводів, білків та невеликою часткою жирів випускаються у вигляді порошку для коктейлів. Висококалорійні гейнери для набору ваги стануть найкращим вибором для тих, хто хоче набрати кремезну вагу.

Перед тим, як прийняти рішення, який гейнер купити, варто згадати, що подібний коктейль все ж є значним джерелом калорій. Незалежно від їх походження (білкового чи вуглеводного) вони поступово можуть призвести до виникнення надлишкової жирової тканини. Тому рекомендується приймати гейнер не на постійній основі, а тільки для ціленаправленого та контрольованого набору необхідної ваги після чого перейти на протеїн.

Креатин

Якісний хороший креатин стає відмінним додатковим джерелом енергії нервовим клітинам та м’язам під час короткострокової силової роботи. Ця добавка представляє собою органічну кислоту, котра виступає в ролі енергетика, насичуючи м'язову тканину глікогеном, а відтак водою і збільшуючи її еластичність та витривалість. Креатин замовити можна навіть не великими упаковками, що аж ніяк не впливає на його ефективність та дієвість. Приймати його можна як короткостроково, так і протягом кількох місяців. Для досягнення максимального результату бажано вживати у комплексі з швидкими вуглеводами. Креатин рейтинг очолюють такі форми добавки, як моногідрат, малат і гідрохлорид, різниця в яких полягає в особливостях прикріплення органічної кислоти до молекули води.

Вітаміни та мінерали

Комплекс вітамінів і мінералів крім зміцнення м’язів позитивно впливає на загальний імунітет та обмін речовин, біохімічні реакції в організмі.

Мінерали і вітаміни – спортивне харчування, проте їх потребує і кожна звичайна людина, особливо в певні періоди року, коли у нашому раціоні відсутні в достатній кількості овочі, фрукти та ягоди, природні їх джерела. Купити мінерали та вітаміни краще у комплексі, адже вони покращують не лише загальний фізичний стан, але й розумову діяльність, та в цілому впливають на розвиток особистості.

Як правильно підібрати спортивне харчування?

Придбати те чи інше спортивне харчування в Україні, на перший погляд, не видається таким вже й складним завданням. Широкий асортимент пропозицій вражає, як і ціновий діапазон здавалося б на один вид продукції в різних продавців. Втім, у будь-якому випадку не варто орієнтуватися виключно на імпортні добавки, адже вітчизняні виробники вже підтвердили, що можуть запропонувати аналогічну якість за нижчу ціну. Тим більше, що доставка спортивного харчування від Носорог займає мінімум часу, а клієнт гарантовано застрахований від виникнення логістичних проблем. І не забуваємо – повноцінне та здорове використання подібних добавок не можливе без врахування фізичних та фізіологічних особливостей конкретного організму. Тому, перед введенням його до свого щоденного раціону, в першу чергу, отримайте фахову консультацію у спеціалістів.