Now Foods - відома компанія серед шанувальників товарів для здоров'я та краси. Now Foods виробляє вітаміни, комплекси амінокислот, засоби для догляду за волоссям, шкірою, порожниною рота, а також сильно розвинений напрямок біологічно активних добавок.

Компанія NOW Foods більше 40 років на світовому ринку БАД, виробництво сертифіковане GMP класу А (міжнародні жорсткі вимоги в фармакологічному виробництві).

З часу заснування в 1968 році компанія NOW Foods безперервно розвивається. NOW Foods є найбільшим виробником харчових добавок і продуктів здорового харчування, отримала більше всіляких нагород, ніж інші зазвичай отримують за весь час існування.
  • Вісім нагород Vity Awards (нагорода за якість продукції).
  • Золотий приз NBJ (за досягнення в своїй галузі).
  • Звання лідера серед торгових марок в галузі здорового харчування за опитуваннями споживачів.
  • Нагорода CrusaderAward, присуджена в 2004 році Національною асоціацією харчової продукції (NNFA) президенту і засновнику компанії Елвуду Річарду.
  • У травні 2008р в Білому Домі керівництво фірми отримало Сертифікат «Кращий експортер 2007 року». NOW Foods НЕ ВИКОРИСТОВУЄ консерванти, фториди, хлориди, опромінення, алкоголь, пестициди, генетично модифіковану сировину, гідрогенізовані жири, штучні підсолоджувачі: аспартам, сахарин, сукралозу.
Історія компанії Now foods
Компанія була заснована в 1963 Елвуд Річардом, коли індустрія здорового харчування перебувала в зародковому стані. Елвуд зрозумів, що для того, щоб його магазини здорової їжі процвітали, їм потрібно пропонувати доступні натуральні продукти.

Здорові продукти не будуть продаватися, якщо ніхто не зможе їх собі дозволити. Тому він почав свою власну компанію з виробництва натуральних продуктів, щоб поставляти в свої магазини. Це дозволило йому повністю контролювати вартість і якість продукції.

З'явилася їжа NOW® Foods, яка як і раніше належить родині Річарда, і виросла, ставши одним із найбільш упізнаваних брендів натуральної продукції.

За офіційними даними, NOW була заснована в 1968 році. Але фундаментом її становлення була ідея Пола Річарда займатися соєвими продуктами.
Пол Річард - батько засновника NOW Foods Елвуда Річарда.

Він дружив з доктором Чарльзом Ферна. Чарльз був одним з основоположників соєвого виробництва. У 1948 році доктор вмирає і все його володіння, включаючи дослідницькі лабораторії і компанію FearnSoyaFoods, були передані Штату Іллінойс.

Через рік, Пол за 750 $ викупив все майно покійного друга і відкрив сімейне виробництво. Спочатку виробництво проходило без найманих працівників. Це було невелике підприємство і більше нагадувало хобі, ніж великий бізнес. Так було аж до 1960 року, коли помер Пол Річард і главою компанії став його син Елвуд.

Він відкрив невеликий магазин здорового харчування. В ті часи ця ніша була ще вільною і конкуренції майже не було, тому Елвуду вдалося досягти успіху і випустити ряд продуктів, що користуються популярністю. У 1963 році продукція FearnSoyaFoods була включена до складу раціону експедиції на Еверест.

Згодом, маленький магазин перетворився у велику фірму, яка заробила світове ім'я і стала одним з кращих виробників натуральних продуктів.
NOW FOODS ПРОПОНУЄ СПОЖИВАЧАМ: натуральний вітамін Е, натуральну форму коферменту Q 10 (існує більш дешева цис-форма, хімічно відмінна, впливає на організм по-іншому), використовує тільки натуральні барвники - (хлорофіл, буряк, ріжкове дерево і ін.), яловичий хондроітин, ефективність якого доведена (курячий і свинячий хондроитин - бездоказові форми, повсюдно поширені), продукти, вирощені на органіці. Високі технології виробництва дозволяють виготовляти БАД з високим ступенем екстрагування рослинних компонентів (100: 1, 50: 1, 20: 1, 15: 1 і т.д.). Як наповнювачі таблеток і капсул використовуються нешкідливі компоненти - рисове борошно, стеарат магнію, діоксид кремнію.

У технології виробництва Омега-3 застосовується молекулярна дистиляція. Сировиною для Омеги-3 є риба сімейства лососевих, яка мешкає на Алясці в екологічно чистих водоймах. Упаковка виготовлена ​​з чистої пластмаси PET. В баночках з капсулами і таблетками є вологозахист - пакети гелю кварцу, пакети поглинача кисню Ageless®, тобто продукція захищена і від вологи і від окислення - все це ставить компанію далеко вперед від інших виробників БАД.
БАДи від Now Foods не містять консервантів і штучних складових - в цих препаратах міститися виключно натуральні компоненти. БАДи від Now Foods - це найвища якість, яку перевірено мільйонами шанувальників продукції компанії Now Foods. Ви можете замовити біологічно активні добавки Now Foods на цьому сайті. Зміцнюйте своє здоров'я, використовуючи натуральні вітаміни, мінерали та амінокислоти від компанії Now Foods