Nutrend – якість, перевірена часом!

Історія розвитку чеського виробника Nutrend розпочалася у 1993 році. Основний напрямок діяльності цього виробника – випуск харчування для спортсменів та біологічно активних добавок. Компанія є одним із спонсорів Чеського та Словацького олімпійського, а також Чеського параолімпійського комітетів. За свою 20-річну роботу виробник зміг завоювати ринки більш як 30 країн світу. Купити спортивне харчування Nutrend у наш час можна у спеціалізованих магазинах, фітнес-клубах, спортзалах чи магазинах здорового харчування. Відгуки про Нутренд практично завжди позитивні: відмінний смак, хороша якість, прийнятна ціна.

Виробник дотримується системи якості менеджменту. Так, відповідно до стандарту ISO 9001:2009 необхідно суворо відповідати прийнятим критеріям під час виготовлення продукції, а також здійснювати післяпродажне консультування та обслуговування кінцевого споживача. Одним із важливих аспектів є відданість принципу виготовлення ефективних та абсолютно безпечних добавок. Nutrend акцентує увагу на тому, що суміші містять лише легальні інгредієнти. Вони схвалені Антидопінговим комітетом та Міністерством охорони здоров'я Чеської республіки.

На виробничих потужностях Nutrend щодня виготовляються рідкі та порошкоподібні продукти, концентровані рідини, батончики , сироподібні концентрати, різні капсули та таблетки. Виявлення потреб та задоволення їх – основна мета Nutrend. Відгуки споживачів стимулюють компанію до високоякісного виробництва спортивних добавок задоволення всіх потреб клієнта.

Всі дослідження та розробки ведуться у власних лабораторіях Nutrend. Завдяки злагодженій роботі всіх фахівців компанії: вчених, дієтологів та спортсменів були створені максимально ефективні формули.

Протягом кількох років компанія Нутренд випустила високоефективні суміші, які здатні задовольнити потреби навіть найвибагливішого клієнта. Завдяки сертифікації продукції відповідно до системи якості менеджменту ISO 9001:2009 можна не сумніватися у відборі тільки кращих та безпечних інгредієнтів для виготовлення добавок Nutrend.