Компанію Nutrex Research офіційно зареєстрували в 2002 році Женс Інгеноф і Джефф Маккарел в штаті Флорида. В ті часи ринок харчування для спортсменів був уже переповнений добавками, але новий виробник зміг увійти в нього і зайняти свою нішу. За час свого існування Nutrex пройшла важкий шлях від мрії до заслуженого успіху.

Виробник з самого першого дня існування направив свою діяльність на випуск якісних добавок. Компанія розробляла дієві формули і використовувала тільки високоякісну сировину. Популярністю продукції стрімко збільшувалася, і купити спортивне харчування Nutrex хотіло все більшу кількість спортсменів. Завдяки старанній праці були розроблені інноваційні рідкі капсули. І в той час, коли інші виробники намагалися скопіювати цю формулу, технологи Nutrex змогли просунутися далі - вони розробили багатофазні рідкі капсули. Нова формула змогла об'єднати два види активної речовини, які працювали по черзі. Інноваційна форма добавки дозволяла більш ефективно засвоюватися всім значущим інгредієнтів і швидше виконувати своє призначення.

Саме тому американський виробник Nutrex Research в Україні набирає все більшої популярності. Компанія відрізняється високою якістю продукції і унікальними технологіями виробництва.

Ця молода, але дуже відома фірма однією з перших почала випускати препарати в капсулах з рідким наповненням. Однією з таких є комплексний жіроспалювач LIPO-6 Black Hers Ultra Concentrate - капсули з рідким вмістом швидко засвоюються, збільшуючи температуру тіла і спалюючи зайвий жир; йохімбин, тіроніна, фолієва кислота і вітаміни В12 і D дозволяють з максимальною ефективністю боротися із зайвою вагою; жироспалюч Nutrex Lipo 6 Unlimited - капсули для спортсменів, що стимулюють і захищають м'язові волокна від катаболізму і поліпшують настрій; що входять до складу препарату кофеїн і гуарана підвищують працездатність, Мукуна сприяє виробленню гормону росту і тестостерону, а йохімбин спалює жир і стимулює роботу нервової системи.

Nutrex Research виробляє харчування для спортсменів з 2002 року, постійно вдосконалюючи якість своєї продукції. Ефективність біодобавок підтверджують численні нагороди, зароблені в міжнародних конкурсах.

Компанія спортивного харчування Нутрекс ніколи не зупиняється у своєму розвитку, а тому ставить перед своїми продуктами все нові висоти, удосконалюючи виробництво з року в рік. Саме з цієї причини спортивне харчування Nutrex Research настільки ефективно і популярно серед безлічі спортсменів.