Фірмові продукти OstroVit створюються відповідно до:
  • Продукти, які дійсно працюють
    Нашим пріоритетом є створення продуктів, які відповідають очікуванням наших Клієнтів, і тому наші продукти відчутно підтримують та доповнюють ваш раціон.
  • Перевірений склад
    Наші продукти перевіряються у незалежних та акредитованих лабораторіях. Таким чином, Ви завжди можете бути впевненими, що склад відповідає зазначеному на етикетці.
  • Найкращі ціни
    Ми щодня стежимо за цінами, щоб наша пропозиція була найвигіднішою. Ми відомі найпривабливішими цінами.
Компанія OstroVit виробляє найякісніші дієтичні добавки та дієтичне харчування у Польщі. За більш ніж 10 років наш бренд завоював безліч шанувальників, продукти продаються у більш ніж 40 країнах світу. Компанія переконана, що кожна капсула, таблетка чи мірка якісного продукту – це найкраща реклама. Вони прагнуть задовольнити споживчі вимоги як спортсменів, так і людей, які дбають про своє здоров'я. Постійно змінюючись для вас, ми прагнемо досконалості!

Кому призначено продукти OstroVit?
Незалежно від того, чи тренуєтеся ви в силових видах спорту чи у видах спорту на витривалість, чи займаєтеся спортом на дозвіллі. Чи хотіли б ви підтримати свої фізичні навантаження або просто урізноманітнити свій раціон. Ми підбираємо асортименти таким чином, щоб кожен знайшов щось для себе. У  пропозиції Ви знайдете широкий асортимент продуктів, який включає: високоякісні дієтичні добавки, відомі та цінні поживні речовини для спортсменів, жироспалювачі, багаті вітамінні набори. OstroVit – це не лише добавки, а й підтримка вашого щоденного раціону!