Piping Rock - це постійно асортимент продукції, що постійно розширюється та дозволить вам вести здоровий спосіб життя з мінімальними витратами. Компанія робить абсолютно все, щоб у вас було все необхідне для здорового і щасливого життя - можете не сумніватися! Виробляє все, що ви шукаєте і що ви не знайдете ніде більше, - від традиційних харчових добавок до екзотичних трав, багатокомпонентних масел і багато чого іншого.

Простіше кажучи, PipingRock - це універсальний постачальник продукції для споживачів, які піклуються про своє здоров'я ...

Історія компанії

Все почалося в 1971 році, Артур Рудольф зайнявся виробництвом вітамінів. Мені тоді було всього 14 років, але я дуже захопився цією справою. Я спостерігав за тим, як працює мій батько, намагався вникнути в усі процедури і вивчити галузь зсередини. Зовсім скоро я зрозумів, що, як і батько, по-справжньому захоплений усім, що пов'язане зі здоров'ям людей!

Будучи 19-річним студентом, я заснував свою власну компанію з виробництва вітамінів. Ночами і по вихідних я вручну пакував товари для кожного клієнта окремо, поки не почав процвітати. У 1986 році ми з батьком об'єднали зусилля і створили компанію Nature's Bounty (NBTY). Протягом наступних 24 років ми перетворили її в найбільшого виробника вітамінів у всьому світі.

PipingRock Health Products

У 2011 році ми вийшли на новий рівень, створивши PipingRock Health Products. Наша компанія, в якій з радістю почав працювати мій син Майкл, не схожа на інших виробників натуральної продукції.

PipingRock стала реалізацією мрії трьох поколінь нашої родини: виробляти вітаміни, харчові добавки та натуральну продукцію найвищої якості за прийнятними цінами і робити її доступною для кожного ... тому що ми щиро вважаємо, що кожен заслуговує міцне здоров'я.

До цього дня моя заповітна мрія - це щастя і здоров'я наших покупців. Я хочу, щоб ви поверталися до нас, тому що наша продукція дійсно допомогла вам зберегти і зміцнити здоров'я. Я хочу, щоб ви розповіли про нашу продукцію тим, хто вам по-справжньому доріг, надаючи їм можливість не тільки зберегти здоров'я, але і добре заощадити! Економте, придбайте якісні продукти для збереження вашого здоров'я з нашого постійно розширюється асортименту!