Power Pro - це міжнародна компанія, яка працює на ринку спортивного харчування з 2012 року і за цей час встигла стати лідером в цій області . Компанія є популярним брендом, що динамічно розвивається, який випускає якісну і безпечну продукцію.

Під ТМ Power Pro сьогодні випускається понад 100 позицій - протеїни, гейнери, батончики, амінокислотні комплекси, жироспалювачі, каші та інші корисні добавки . Вони дозволяють забезпечувати збалансований раціон харчування , швидко відновлюватися після навантаження, скоротити брак незамінних поживних речовин, створити оптимальний метаболічний фон, зберегти здоров'я.

Спортивне харчування TM Power Pro розробляли вчені Нідерландів, Швейцарії та Франції . При цьому вони прагнули покращити показники сили і витривалості при інтенсивних тренуваннях. І їм це вдалося. Інноваційну формулу успіху в 80-х розробив колишній спецназівець. Він з'ясував, що звичайний раціон потрібно доповнити спеціальними спортивними добавками, і тоді високі результати в спорті гарантовані.

В даний час в області розробок спортивного харчування відбувається стрімкий розвиток досліджень в області фізіології, біохімії та інших наук. Компанія Power Pro стежить за науковими підходами в створенні спеціалізованих продуктів і керується медико-біологічними принципами при виробництві.

Також створюються спеціалізовані продукти з підвищеною харчовою і біологічною цінністю, тому що є розуміння, наскільки важливою є якість. Адже все залежить не тільки від способу вирощування та обробки сировини, а й від технології виробництва і подальшого зберігання. За підтримки європейських партнерів компанія вивчає особливості біохімічних і фізіологічних процесів, що проходять в організмі людини, і розробляє широкий асортимент збалансованих продуктів, та використовує екологічно безпечну сировину, яка покращує функціональні і споживчі властивості.

Сировина закуповується вищої якості, виробники якої мають сертифікат міжнародного зразка GMP (Good Manufacturing Practice): європейський концентрат білка, гідролізат колагену Rousselot SAS (Франція), вітамінний комплекс DSM Nutritional Products (Швейцарія). Фахівці за якістю проводять планові перевірки та дослідження, необхідні для сертифікації, а все виробництво здійснюється відповідно до встановлених медичних норм безпеки. Вся продукція має документальне підтвердження безпеки і якості .