Компанія POWERFUL PROGRESS - це новий бренд спортивного харчування, заснований двома молодими підприємцями. Починаючи з 2014 року компанія з двох чоловік і невеликого приміщення виросла в велике підприємство з виробничими потужностями в Польщі, на базі молочного заводу, зі штатом співробітників в 28 чоловік. Бренд пропонує молодим спортсменам і активним людям високоякісну лінійку спортивного харчування: протеїни, гейнери, креатин, амінокислоти, жироспалювачі та інші продукти.

Власне і експлуатоване підприємство з новітніми виробничими потужностями в місті Острув Мазовецький, Польща, POWERFUL PROGRESS - одна з небагатьох компаній, що займаються спортивним харчуванням для виробництва в кожній категорії продуктів. З самого початку в 2015 році POWERFUL PROGRESS брала практичний підхід до підтримки найвищих стандартів якості.
Історія інновацій
На додаток до того, що Super Mass Gainer який найкраще продається в Україні, POWERFUL PROGRESS створила мікронізований креатин, який має більш високий рівень очищення і 100% засвоюваність. POWERFUL PROGRESS також створила унікальні високоефективні формули жироспалювачів і ВСАА.
Хронологія діяльності
  • 2013 р - будівництво 1-ої виробничої лінії 
  • 2014 - заснування компанії і запуск першого продукту - 100% EGG PROTEIN
  • 2015 г. - запуск високобілкових гейнерів SUPER MASS і сироваткового протеїну 100% WHEY PROTEIN
  • 2016 г. - відкриття другої лінії виробництва, разширення асортименту продукції новими фасуваннями гейнера, а також запуск креатину CREA-TOR MICRONIZED
  • 2017 г. - Премія 'Спортивне харчування року' за версією федерації бодібілдингу та фітнесу UFPF
  • 2017 г. - запуск високоефективних AMINO BCAA 2: 1: 1
  • 2018 г. - поява нових смаків протеїну і ВСАА, нові фасування креатину і запуск жироспалювачів.