Американська компанія представляє широкий асортимент добавок для тих, хто піклується про своє здоров'я. Під ім'ям бренду випускається більше 1200 найменувань продукції.

Компанія Puritan's Pride була заснована в 1960 році. Засновник, Артур Рудольф, прагнув створити товари, дія яких була б спрямована на поліпшення стану здоров'я і його підтримку. Його досвід в сфері харчових добавок дозволив створити серію якісних продуктів, доступних всім соціальним верствам населення. Артуру вдалося досягти своєї мети і зробити так, щоб брендом №1 для людей, які цінують своє здоров'я, став Puritan's Pride. Відгуки численних споживачів з США, Англії, Швейцарії та інших країн це підтверджують.

Центральний офіс бренду знаходиться в Лонг-Айленді, США. Тут же знаходяться багато адміністративних, виробничі та складські приміщення. Площа, яку покривають виробничі підприємства, вже перевищує 1 мільйон квадратних футів.

Одним з головних переваг компанії Пурітанс Прайд є той факт, що вона самостійно виробляє більшу частину сировини для виготовлення своєї продукції. При цьому дотримується "табу" на використання заборонених і штучних інгредієнтів. Решта сировини, яке Puritan's Pride купує у постачальників, ретельно перевіряється на відповідність стандартам якості продуктів харчування - GMP. Також бренд постійно співпрацює з FDA (управлінням по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів). Кінцевий продукт піддається численним випробуванням і тестуванням, що дає впевненість у якості кожної добавки.

Пурітанс Прайд - американська компанія з багаторічною історією успіху. Весь час її існування асортимент постійно розширювався, зараз
в арсеналі бренду присутні вітаміни, мінерали, спеціалізовані добавки для спортсменів, креми, лікувальна косметика, а також багато інших препаратів для підтримки здоров'я. Виробник щодня забезпечує своєю продукцією понад 15 тисяч споживачів. Ті, хто вже змогли купити добавки Puritan's Pride, залишаються задоволеними своїми придбаннями і про це свідчать їхні позитивні відгуки.