Компанія Real Pharm (Real Pharm Nutrition) по праву належить до найбільших європейських виробників спортивного харчування і добавок для спортсменів і любителів вести активний спосіб життя.
Головний напрямок бренду - виробництво продукції, що сприяє зниженню жирових відкладень, збільшення обсягів і сили мускулатури, нормалізації роботи організму в цілому.

Історія компанії

Компанія Real Pharm заснована в Польщі колишнім технологом хімічного виробництва. Починалася історія бренду зі створення амінокислотних комплексів, протеїнових і білково-вуглеводних сумішей (гейнери), казеїну.

За досить короткий час компанія встигла розширити асортимент виробництва. Бренд став випускати BCAA , мінеральні та вітамінні комплекси для спортсменів, добавки для запобігання пошкодження кісток, зв'язок і суглобів. Особливе місце серед продукції займає креатин, який користується великою популярністю серед атлетів.

Якість і доступність товарів на внутрішньому ринку країни дозволило Real Pharm швидко зайняти лідируючі позиції серед брендів-виробників спортивних добавок в рідній країні.

Для успішної конкуренції з іноземними брендами Real Pharm почала виготовляти перед- і післятренувальні комплекси, добавки, що містять окремі незамінні амінокислоти.
Яскраво виділяються на тлі решти продукції товари для досягнення більшого пампінг-ефекту, що дозволяють на 25% збільшити результативність силового тренування.

Одними з останніх, впроваджених у виробництво товарів фірми стали добавки для підвищення рівня тестостерону, що не тільки наповнює спортсмена силою і енергією, дозволяє легше переносити тренування, але і набагато швидше відновлювати пошкоджені тканини.

На сьогоднішній день фірма Real Pharm Nutrition лідирує по продажах добавок для спортсменів далеко за межами рідної Польщі.
Серед країн, куди поставляється продукція бренду: Німеччина, Чехія, Франція, Австрія, Словаччина, Данія, Швейцарія.

Спонсор змагань і меценат

Компанія є одним з провідних спонсорів змагань з бодібілдингу і силових видів спорту на території Польщі. Переможці отримують великий запас продукції фірми, і можливість укласти контракт як рекламне обличчя компанії.

Спонсорська діяльність Real Pharm Nutrition відзначена в Україні, Чехії, Словаччини, Австрії та Німеччини. Фірма активно займається просуванням молодих, перспективних, спортсменів, особливо з пострадянських країн.

Останнім часом компанія стала займатися меценатством і доброчинністю на території рідної країни. Менеджери бренду заявляють про наміри вести благодійну діяльність за межами Польщі, в першу чергу на території держав СНД.