Відомий у всьому світі британський виробник спортивного одягу і взуття. Одна з найстаріших компаній, що працюють в сфері спортивного одягу. З 2006 року є підрозділом німецької Adidas.

Історія Reebok почалася в далекому 1895 році, коли швець і, за сумісництвом, бігун-любитель Джозеф Вільям Фостер (Joseph William Foster) зацікавився ідеєю забезпечити взуття для бігу шипами, що підвищило б зчеплення з доріжкою. Ідея виявилася настільки вдалою, що Джозеф вирішив навіть заснувати компанію по її виробництву. Так в англійському містечку Болтон з'явилася компанія J.'W. Foster & Co, що випускала бігове взуття «Foster» ручного пошиття. Цікаве взуття привернуло увагу багатьох любителів легкої атлетики та спортсменів, а їх перемоги в змаганнях тільки збільшували популярність компанії.

У 1979 році відбувається важлива подія, яка в подальшому повністю змінила долю компанії, вивівши її на світову арену. На Міжнародній промисловій виставці в Чикаго Джо Форестер зустрівся з американським торговцем Полом Файерманом (Paul Fireman). Його настільки зацікавила продукція Reebok, що він запропонував свою кандидатуру в якості американського дистриб'ютора. Так з'явився підрозділ Reebok USA. Ділові якості Файермана і цікава продукція зіграли свою роль. У 1985 році заповзятливий американець викуповує компанію і об'єднує європейський та американський підрозділи. Так і з'являється існуюча і понині Reebok International Ltd.

80-і роки ознаменувалися тим, що компанія, оперативно відреагувавши на різке зростання в світі (і особливо в США) популярності аеробіки, Reebook першою представила взуття, від котрого вимагались не тільки якість і доступна ціна, але і стильний зовнішній вигляд. Так з'явилися лінійки Freestyle і Princess. Випускаються вони і до цього дня. Саме ці моделі забезпечили компанії таку високу популярність. Випустивши їх, Reebok, по суті, відкрила нову нішу ринку - спортивне взуття для жінок, придатну для використання як в спортзалі, так і повсякденному житті. Попит на них був настільки високий, що перший час компанія насилу встигала задовольнити високий попит. Почалися проблеми і з якістю продукції. Втім вони були оперативно усунені, шляхом значного посилення контролю. Тоді ж реклама Reebok вперше з'являється і на екранах телевізорів.

В 1986 році відбувається реструктуризація компанії, в результаті чого з'являються три підрозділи, що займаються, відповідно, взуттям, одягом і іншою продукцією. У тому ж році компанія здійснює і своє перше серйозне придбання - поглинається The Rockport Company. Мета - отримання унікальних технологій для створення взуття з нетрадиційних матеріалів. Тоді ж поглинається і інший виробник взуття - Avia Group International, Inc. З тією ж ціллю.

В 2006 році компанія була поглинена Adidas. Штаб-квартира Reebok International Limited знаходиться в Кантоні, штат Массачусетс, США (Canton, Massachusetts, USA).