Компанія SAN надає величезний вибір спортивних добавок і харчування для атлетів і любителів здорового способу життя.
Основним завданням виробника є випуск високоякісного товару для збільшення м'язової маси, зниження жирових відкладень, підвищення працездатності і загального запасу енергії, досягнення максимального ефекту під час кожного тренування.

Історія компанії

Компанія SAN (Scientifically Advanced Nutrition) була заснований 1 січня 1996 року в США. Засновник фірми Метт Болдт. Штаб-квартира компанії знаходиться на території Каліфорнії, західне узбережжя Сполучених Штатів.

Першими виробленими під маркою бренду товарами стали протеїни (Fusion, Titanum і ін.), Гейнери ( Mass Effect Revolution і т.д.) і амінокислоти (Intra Fuel).

Вже через півроку фірма почала випускати добавки для здоров'я зв'язок, хрящів і кісток (DR.FeelGood). Наступним і виробленими товарами стали BCAA-комплекси ( Pro Reloaded ), креатин (Performance Creatine).

Одними з останніх товарів бренду SAN є тестостероны бустери, бустери гормону росту, енергетики, передтренувальні і послітренувальні комплекси. Велику частку продукції компанії займають аксесуари для спортивних добавок - кейси та шейкери.

Компанія планує зайнятися випуском дрібного інвентарю для спортсменів (кистьові бинти, лямки, рукавички і т.д.).

На вітчизняному ринку товари компанії SAN з'явилися в кінці двохтисячних років, тоді придбати їх можна було тільки в містах і регіональних центрах. Сьогодні покупка продукції бренду не складає труднощів, багато в чому завдяки інтернет-торгівлі.

Гасло бренду: «В SAN Nutrition клієнти - наше натхнення, якість - робота, значимість - головна мета».

Контроль якості

Компанія має сертифікат якості управління санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і лікарських препаратів США (FDA). Продукція бренду відповідає умовам міжнародного стандарту GMP, який встановлює вимоги щодо організації виробництв і контролює якість лікарських препаратів.

Доступність для покупця

Компанія намагається випускати продукцію за доступною ціною. Але порівнюючи товари SAN з іншими виробниками, в т. Ч. Американськими, можна прийти до висновку, що їх добавки знаходяться в середньому ціновому сегменті.

Коштують вони дорожче європейських, але дешевше ряду американських продуктів.

Команда спортсменів

Фірма співпрацює з багатьма зірками спорту світового рівня. Команда SAN складається: Джонні «Біг Рігг» Хендрікс (американський боєць UFC, чемпіон в напівсередній вазі), Ной Олександр (Бікіні Про IFBB), Кендіс Льюїс-Картер (ProFigureIFBB).

Ліги чемпіонів Стронгмен. Бренд SAN являє Оксана Грішина - зірка жіночого фітнесу та бодібілдингу.

Компанія співпрацює з Хабібом Нурмагомедов - всесвітньо відомим бійцем ММА.