Scitec Nutrition - європейська якість
Scitec Nutrition - це американський бренд спортивного харчування, виробництво якого відбувається на заводах в Угорщині. Компанія Scitec Nutrition представлена в більшості великих країн світу. Відомо, що вимоги до продуктів, зокрема до харчових добавок, в країнах Європи і Америки дуже строгі. Продукти Scitec Nutrition в повній мірі відповідають цим вимогам, про що свідчать різноманітні сертифікати якості.

Компанія Scitec Nutrition використовує тільки якісні і перевірені компоненти для виробництва спортивного харчування. Всі необхідні матеріали для цих цілей закуповуються в Японії, Німеччині та США. Дуже важливо, що на кожен інгредієнт, що входить до складу добавок Scitec Nutrition також є сертифікати якості. Взагалі якість - це доля цієї компанії. Воно перевіряється в момент закупівлі сировини, на всіх етапах виробництва, при доставці в роздрібні магазини.

Компанія Scitec Nutrition славиться тим, що не тільки випускає спортивне харчування , але і постійно проводити дослідження ефективності своїх добавок, також вона займається розробкою більш ефективних, більш якісних, більш безпечних продуктів спортивного харчування.

Scitec Nutrition - це, безумовно, одна з лідируючих компаній ринку спортивного харчування, яка постійно піднімає на вищий рівень якість своїх продуктів, тим самим залишаючи конкурентів позаду. Компанія Scitec Nutrition випускає тільки таке спортивне харчування, результативність якого доведена величезним досвідом тисяч професійних спортсменів.

Основні продукти Scitec Nutrition
- Протеїн . Протеїн 100% Whey Protein - напевно, найпопулярніший продукт цієї компанії. Це сироватковий протеїн з 73% вмістом білка. Також випускається ізолят з концентрацією 83 г білка на 100 г порошку.

- Креатин . Scitec Nutrition випускає як стандартний моногідрат, так і інші похідні креатину (ефір). В цілому ж даний продукт відмінної якості і не поступається конкурентам.

- Передтренувальні комплекси . Представлені продуктами BigBang і HotBlood, які включають до свого складу трібулус, креатиновие матриці, L-карнітин і т.п.

- Жироспалювачі . У Scitec Nutrition є два досить цікавих термодженики - Adipokill і FullBurn. Ці жіросжігателі мають нестандартну формулу і оптимальне співвідношення ціна / якість, ніж та заслужили безліч позитивних відгуків.

Природно на цьому лінійка продуктів Scitec Nutrition не закінчується. Крім усього перерахованого вище також випускаються вітамінно-мінеральні комплекси, гейнери, амінокислоти та ін.

В цілому Scitec Nutrition - досить якісна фірма з хорошим спортивним харчуванням без слабких сторін.