Scivation позиціонує себе як бренд, що пропонує споживачам якісні спортивні продукти за доступними цінами.

Scivation створюється лише з однією метою: допомогти людям в досягненні їх цілей, за допомогою правильного тренінгу, дієти і спортивного харчування.

Компанія Scivation прагнути бути постачальником продуктів найвищого класу дієтичного та тренувального призначення, які дозволяють людям досягати своїх цілей. Спортивне харчування Scivation виробляється на основі одного простого принципу: створення інноваційних продуктів, які об'єднують в собі останні наукові досягнення.

Продукція відповідає найвищим стандартам якості, всі компоненти мають високу і науково-доведену ефективність. Спортивне харчування Scivation реально збільшує витривалість і продуктивність тренувань, а також покращує якість життя.

Продукція компанії створюється з використанням інноваційно технологій, методик і матеріалів. Величезна увага компанії прикута до наукових досягнень в області спортивного харчування і фармакології. Сировина для виробництва продукції Scivation схвалена контрольними органами і має науково-обґрунтовану ефективність. В процесі виробництва спортивного харчування особлива увага приділяється етапам виробництва і послідовності операцій, які ретельно контролюються.

В асортименті брендової продукції Scivation є всі види спортивного харчування: протеїнові і вітамінно-мінеральні комплекси, креатин, гейнери, амінокислоти, жироспалювачі та інші.

Якість продукції компанії підтверджується також і тим, що безліч співробітників Scivation професійно займаються бодібілдингом, використовуючи продукцію тільки своєї компанії, і тим сами є кращою рекламою бренду.