Зареєстровано NSF GMPПрограма оптимізації життяАкредитація BBB
У Seeking Health вважають, що в сучасній системі охорони здоров’я майже в 100% випадків відсутній фундаментальний крок. Постійна зосередженість на лікуванні симптомів, а не на зміцненні здоров’я, може означати, що ви змінюєте симптоми та «лікування» знову і знову, іноді роками. Основною причиною багатьох станів здоров’я та симптомів є неефективне травлення та неправильне харчування, а також інші проблеми, такі як вплив навколишнього середовища, проблеми зі сном і навіть відсутність спільноти.

Підтримка оптимізації вашого травлення, зменшення впливу навколишнього середовища та токсичного навантаження, а також оптимізація вашого раціону для надходження поживних речовин – це шлях до збільшення енергії та підтримки вашої імунної системи та загального здоров’я.

Якщо ви підтримуєте вбудовані системи свого організму, особливо травлення та психічне здоров’я, за допомогою чистих, добре засвоюваних, добре сформульованих поживних речовин, ваша здатність залишатися здоровою та щасливою значно зростає. Ми хочемо, щоб ваша основа була міцною, і ми надаємо інструменти, які допоможуть вам це зробити.

Seeking Health тут, щоб бачити, як ви постійно та послідовно покращуєте своє життя та здоров’я. Ваше тіло - це цілюща машина. Це буквально зроблено таким чином. Справжня пристрасть компанії – це профілактика. Якщо ми зможемо запобігти хворобам і зміцнити здоров’я, навчаючи вас та інших про те, як будувати та підтримувати міцну основу, тоді ми досягли своєї мети.