Щоб почувати себе добре, потрібно обґрунтовано вибирати їжу. Основу нашого раціону мають становити здорові продукти, які містять цінні поживні речовини та є мінімально обробленими. Ми пропонуємо високоякісні органічні продукти, які створені на основі повністю натуральних інгредієнтів.

Органічна їжа – це не розкіш, яка доступна меншості, передусім – це повага до власного здоров'я та добробуту. Еко продукти – це смак хліба, відомий із дитинства, це сік, віджатий із яблук без глюкозо-фруктозного сиропу, це справжнє масло. Також це свідомий вибір людей, які розуміють важливість правильного харчування та способу життя для здоров'я.

Магазин еко продуктів «Смак життя» доводить, що здорова їжа може бути доступною. Завдяки нам ви можете зручно сидіти у кріслі та замовляти продукцію, яка допоможе вам забезпечити правильне харчування.

Що таке органічні продукти?

Вони виготовляються тільки завдяки органічному виробництву. Еко продукти створені у сприятливих умовах: на полях, без використання штучних добрив і традиційними методами. При вирощуванні сировини за три роки до посіву землю не обробляють гербіцидами, пестицидами та хімічними добривами.

Коли сировина переробляється, то не використовуються консерванти, ароматизатори, барвники та посилювачі смаку. Також виключено дезодорування, рафінування та наявність у складі ГМО. Всі процеси виробництва контролює спеціальний орган, який засвідчує безпечність органічних продуктів харчування.

Вибираючи еко продукцію, ви орієнтуєтеся на здоров'я та добробут. Передусім, вона містить більше природних вітамінів і мінералів, а також важливих для здоров'я фенольних сполук і антиоксидантів. Вони допомагають боротися з вільними радикалами, відповідальними за формування багатьох захворювань.

Екологічно чисті продукти мають кращий смак, а також можуть покращити здоров’я. Оскільки вони не містять штучних консервантів, гормонів, пестицидів та інших шкідливих речовин, це знижує ризик того, що виникне ожиріння, алергія чи рак.