Solgar - один з найстаріших виробників вітамінів, що працює в сегменті преміум-класу. Компанія веде свою історію з 1947 року і спеціалізується на повністю натуральних біодобавках. В асортименті товарів компанії присутні вітаміни, мінерали, амінокислоти та пробіотики.

На відміну від своїх конкурентів, Solgar в своїй місії звертає увагу споживачів на факт наукової обґрунтованості ефекту від продуктів, тим самим заявляючи про ефективність своїх товарів, які продаються в 60 країнах світу.

Історія компанії почалася з виробництва вітамінно-мінерального комплексу "Naturevite", що став революційним продуктом для 1947 року, коли промисловість ледь сходила з військових рейок. Уже в цей момент в лабораторіях Solgar розроблялися корисні продукти без вмісту цукру, солі, штучних ароматизаторів і добавок, які були представлені в 1968 році.

7 років потому, в 1975 році компанія представила перший у світі вітамінний комплекс котрий містив мінерали в хелатній формі, а в 89 році удосконалила його додавши суміш амінокислот. Ці розробки виділили Solgar серед конкурентів і дозволили надалі вкладати доходи в розробку нових продуктів.

У 1993 році вчені з Солгар першими в світі представили рослинні капсули "Vegicaps", котрі пропонувались веганам і вегетаріанцям. 6 років по тому, їм першим вдалося отримати сертифікат на соєві продукти не містять ГМО.

У наступні 20 років вітаміни і добавки Solgar отримали безліч міжнародних нагород, неодноразово визнавалися кращими на ринку.

Переваги вітамінів Solgar:
  • 100% гарантія якості
  • не містять ГМО
  • не використовується радіація, серйозно
  • повна вторинна переробка упаковки
  • гарантія правильності інформації на упаковці
  • безліч нагород і перевірка ефективності
Рейтинг задоволеності клієнтів бренду в США становить 95%. Велике число позитивних відгуків можна побачити на всіх майданчиках, де продаються товари Солгар, в першу чергу це вітаміни і риб'ячий жир. Більшість клієнтів виділяють високу якість продукції бренду як основну причину, по якій вони готові платити більш високу ціну, в порівнянні з аналогами конкурентів. Для окремих категорій товарів (Омега-3), можливі більш вигідні цінові пропозиції, що пов'язано з високим вмістом корисних речовин в капсулах, при аналогічній конкурентам ціною.

Нагороди

За свою багаторічну історію бренд отримав велику кількості нагород. Оскільки ми з вами купуємо розробки останніх років, то і актуальні для нас знаки визнання якості продукції за 3-5 років. Приблизно стільки становить цикл розробки нової продукції від ідеї до масового виробництва. Відповідно, нагороди з 2011 року відображають якість товарів доступних для нас на ринку.
  • 2011 'Best of Supplements Award' за Убіхінол (Ubiquinol)
  • 2012 'New Products Category Award' за комплекс Solgar №7
  • 2013 'Digestive Health Category Award' за комплекс Solgar Comfort Zone
  • 2014 'Sleep Category Award' за комплекс рідкий мелатонін
Чи варто купувати вітаміни Solgar?

Даний виробник працює в категорії преміум. Товари Солгар коштують дорожче рішень конкурентів, що окупається гарантією якості і проведенням досліджень. Купуючи вітаміни Solgar можна бути впевненим в тому, що компанія все зробила на найвищому рівні. Вони ретельно перевірили користь речовин для людини, розробили формулу з кращими компонентами, зробили класний продукт і перевірили його ефективність.