Source Naturals був створений у 1982 році генеральним директором Айрою Голдбергом для підтримки потенціалу кожної людини для досягнення оптимального здоров’я. У той час тих харчових формул, які він передбачав — для підтримки добробуту та покращення життя — просто не існувало. Ідея поєднання багатьох поживних речовин, трав і нутрицевтиків в одній формулі, хоч і поширена сьогодні, тоді була рідкістю. Компанія Source Naturals започаткувала цю концепцію з Wellness Formula, яка зараз є продуктом для підтримки імунітету №1 у галузі.

Згодом Source Naturals представила численні формули, відзначені нагородами, які були визнані незалежними опитуваннями та аналізом харчової цінності. Окрім Wellness, ці переможці включають Life Force ® Multiple, Mega-Kid™ Multiple, Inflama-Rest™, лінію Skin Eternal™, Higher Mind™, Essential Enzymes™, Male Response™ тощо.

Комплексні формули Bio-Aligned Formulas від Source Naturals допомагають вирівняти ваше тіло. Розробляючи рецептуру, ми оцінюємо основні причини системного дисбалансу, а потім надаємо цілеспрямоване харчування взаємозалежним системам організму. Наша лінійка з понад 600 продуктів також включає добре досліджені однокомпонентні поживні речовини в найякісніших і найбільш біодоступних формах.

Наші харчові добавки є лідером сучасної оздоровчої революції. Ця трансформація усвідомлення здоров’я також включає нові погляди на дієту, спосіб життя, емоційний і духовний розвиток, а також додаткову медичну допомогу. Стратегія Source Naturals для Wellness SM полягає в тому, щоб забезпечити освіту, яка дає людям змогу брати на себе відповідальність за своє здоров’я, а не покладатися виключно на зовнішні медичні авторитети. Результатом є люди, які є більш продуктивними та заповненими, а світ – сильнішим та здоровішим.

Якість на першому місці
У Source Naturals® ми вшановуємо довіру, яку нам надають клієнти, непохитною відданістю найвищим стандартам якості. Добробут наших клієнтів є нашим головним пріоритетом. Керівним принципом у всьому, що ми робимо, є надання безпечних продуктів найвищої якості, які покращують здоров’я та благополуччя клієнтів.

Сировина
Наша прихильність до якості починається з пошуку рослинних порошків і екстрактів, а також іншої сировини, включаючи органічні інгредієнти та інгредієнти без ГМО, якщо вони доступні. На відміну від багатьох інших брендів, ми займаємося власним виробництвом і маємо повний контроль над усіма аспектами закупівлі сировини, рецептури та перевірки якості. Численні тести проводяться для кожного інгредієнта, щоб переконатися в ідентичності, чистоті та ефективності. Наша власна команда контролю якості та лабораторія використовує найвідповідніші класичні та сучасні методи аналітичної оцінки. До них належать ботаніка, морфологія, мікроскопія, високоефективна тонкошарова хроматографія (HPTLC), високоефективна рідинна хроматографія (HPLC), рідинна хроматографія з мас-спектрометрією (LC-MS), найсучасніша індуктивно зв’язана плазма. спектрометрія (ICP-MS) для тестування на важкі метали, спектрофотометричні методи (UV-Vis, FTIR), тестування на мікробне забруднення та інші науково обґрунтовані методи.