Stark Pharm - виробник, молода українська компанія з офісом і виробництвом в місті Київ. Надає асортимент широкого ряду добавок і спортивного харчування. Працює з українською та закордонною сировиною, що дає можливість займати одночасно область бюджетних і елітних продуктів на ринку спортивного харчування.

В даний момент розвивається асортимент найбільш популярних і перевірених багаторічним досвідом продуктів. Добавки і спортивне харчування, які мають відгуки професійних атлетів, любителів спорту або здорового способу життя.

Компанія проводить виготовлення готової продукції на сертифікованих виробництвах ТОВ "НУТРІДЕМ" та ТОВ "Світан" під ключ, тобто питання про відповідність виробничих потужностей контролюється і проходить регулярні перевірки.

Одним з кращих продуктів компанії став STARK WHEY PROTEIN - концентрат сироваткового протеїну з 70% вмістом білка. Його амінокислотний склад практично ідентичний складу амінокислот м'язової тканини. Кількість жирів і вуглеводів зведено до мінімуму. Висока швидкість засвоєння допомагає спортсменам швидше поповнити запас незамінних амінокислот.

Встиг стати дуже популярним продукт для профілактики травм і захворювань опорно-рухової системи - STARK GLUCOSAMIN з комбінацією гідрохлориду глюкозаміну і вітаміну C. Зв'язки, суглоби, сухожилля спортсменів знаходяться під постійною загрозою травмування. Регулярний прийом глюкозаміну допоможе знизити ризик їх пошкодження, зменшити больові відчуття. Вітамін C прискорює засвоєння глюкозаміну, одночасно синтезуючи білок колаген - основу сполучної тканини.

Також в лінійці виробника представлені продукти для підвищення рівня тестостерону Stark Tribulus 1000 та Stark Ecdysterone котрі в світі спортивного харчування мають потужну доказову базу по ефективності.