Загальні цілі і погляди вітчизняного бренду спортивного харчування Strong Fit і популярної групи Brutto дозволили об'єднатися і випустити на ринок новий бренд під назвою Strong Fit Brutto. В основі нового бренду лежать ідеї "Вільного Способу Життя",  які, крім правильного харчування і фізичних тренувань, закликають до інтенсивного саморозвитку, досягнення нових рекордів без компромісів і відмовок.

Подібно панк-рок музиці продукція Strong Fit Brutto наповнює тіло витривалістю, силою, підвищує мотивацію, що дуже важливо для спортсмена. І, слідуючи безкомпромісності стилю, оновлений бренд представляє відмінну якість продукції, що виготовляється тільки з високоякісної сировини за допомогою інноваційних технологій і обладнання. Завдяки цьому продукція не тільки корисна, але і цілком доступна як спортсмену, так і людині, що стежить за своїм здоров'ям. До того ж наявність різноманітних смаків порадує навіть найвибагливішого гурмана.

Асортимент представлений рядом протеїнів, гейнерів, поживних протеїнових батончиків, які заслуговують на тільки позитивні відгуки.

При виробництві протеїнових сумішей в якості основних інгредієнтів використовуються компоненти з високою швидкістю засвоєння, що забезпечує високу ефективність і максимальну віддачу від занять спортом. Кожна порція містить 72% чистого білка, основну частину якого становить концентрат сироваткового протеїну. Гейнери також виробляються на основі сироваткового концентрату і містять 10% і 20% білка, що дозволяє підібрати продукт під обраний режим харчування.

Для отримання більшої ефективності, протеїни і гейнери Strong Fit насичені вітамінами (групи А, В, Е) і мікроелементами. При цьому в них абсолютно відсутні жири.

Основою для протеїнових батончиків Стронг Фіт служить суміш сироваткового і молочного білків, а також гідролізат колагену. Якісні вуглеводи і мінімальна кількість жирів роблять батончики відмінним варіантом для втамування голоду з додатковою енергетичною та білковою підтримкою.

Варто відзначити переваги продукції:
  • велика кількість смаків;
  • висока якість за демократичними цінами;
  • "Чесна" кількість протеїну в кожній порції;
  • відмінні смакові якості без шкідливих підсолоджувачів і смакових добавок;
  • високотехнологічна виробнича лінія з лабораторією.


Спортивне харчування Strong Fit Brutto - для тих, хто хоче змінитися на краще!